.

.

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Кифла Cupcake Пан Круг Торта Мувла

Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Торта Мувла/Кифла Cupcake Пан Круг Торта Мувла

DEN 458.00
DEN 509.28
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики На Производот :
*Силикон
*Обновливи
*Микробранова безбедно
*Комора за безбедно
*Машина за миење садови безбедно
*фурна безбедно да-65 F на +400 F (-40c на +230c)
*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови
*Флексибилен за лесно отстранување на печива
*Лесен за користење и брзо да се исчисти
*Усогласеност со FDA/SGS
*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла
*Бои : случајни
*Големина(cm) : 22*19*6 CM(прибл.)
*пакување : 1pcs/opp вреќа
* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектарот
определба : *имаме сопствена фабрика;
*Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;
1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.
2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.
3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.
4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни. Оставете ги вашите детални побарувачка во коментари кога ќе нарачки.
превозот :
1.Ние ги користиме EMS и Кина Пост Воздухопловната за испорака. Ние ќе ви обезбедиме со следење на броеви immiately на пратката.
Можете да се меша сите предмети слободно да го стави на ред.
За поголема цел,ве молиме допир ни слободни,ние може да ви даде најдобри попуст за цената и превозот бесплатно ако можеме. 2.Сите предмети што доаѓаат од Не Пушат Продавница и посебна нега. 3.Тежина ако повеќе од 2kg, само може да се испраќаат од страна на ЕМС.

Основни својства

Тип:
Торта Алатки
Место на Потекло:
CN;ЏЕ
is_customized:
Yes
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
ФДУ,LFGB
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
HY1-063
Бренд Име:
Longzang
боја:
случаен
Големина:
22*19*6CM
Тежина:
190

Тие исто така купуваат со овој производ.