.

.

Црното Волкот Електрични foxtail вибратор задник plug опашка монистра анален plug Секс Производи Возрасни Секс Играчки За Жени, Анален Секс играчка

Црното Волкот Електрични foxtail вибратор задник plug опашка монистра анален plug Секс Производи Возрасни Секс

DEN 297.00
DEN 312.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Топло совети : почитувани пријатели, е на опашката на вештачка волна, многу мека и меки, должината на опашката е над 32cm. Ве молиме имајте на опашката сува кога се користи, не се потоне во водата.

Основни својства

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Број На Модел На:
1
Големина:
10.5*3.5
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
црното волкот
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.