.

.

Дигитални Час Метар Tachometer РЛ-HM016R за Outboard Моторна Косилка за Трева Мотокрос KTM Бесплатен превозот

Дигитални Час Метар Tachometer РЛ-HM016R за Outboard Моторна Косилка за Трева Мотокрос KTM Бесплатен превозот

DEN 783.00
DEN 1017.60
-23 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската/давачки, поштарина, се надевам дека ќе разбирање.
За Гаранција
1. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми,ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Попуст продажни промоции ќе се одржи нерегуларни на платформа.
Ова може да се користи на врвот на tachometer на различни бензински мотор и машини. & Јавен празник исклучени. Можете да го купите директно со кликнување на платформа. Тоа може да работи на повеќето 2 или 4 удар гас на моторот. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Доколку купите повеќе од едно парче во исто време, можете да изберете соодветен производ линк или контактирајте со нашиот Сервисен Центар. & Јавен празник исклучени.
На час метар покажува вкупно часови и делумно време акумулирано. Ако сте трговец, можете да ни испратите порака или контактирајте со нашиот Сервисен Центар, добра цена и нови производи предлози ќе бидат дадени.Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации. Можете да додадете нашата продавница за Моите Омилени Продавници. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Саб.
За Враќање и Наплата
1. Таа има патент во Кина. Нормално, тоа ќе потрае 7-22 работни дена пристигне(Саб.
ВРТЕЖИ во минута Мерење Систем, Вклучувајќи : мерење на струја на моторот ВРТЕЖИ во минута ,снимањето МАКС.
Покрај тоа, производи имаат CE, и ROHS сертификација. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање.
Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ , снимањето делумно време на извршување PAr ,Делумно тајмерот е resettable , итн. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба.
За Повратни Информации
1.
За Превозот
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
Исто така се користи за Пумпи, Генератори, Mowers, Модел Чамци, Моторни Циклуси, Скутери, средства за Чистење и Пили. Во светот Превозот(Освен некои земји). Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро.

Основни својства

Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
РЛ-HM016R
Објектот Тежина:
65g
Објектот Ширина:
3.3cm
Специјални Функции:
час метар/timer/counter
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
runleader
Објектот Должина:
6.8cm
Објектот Висина:
1.4cm
Објектот Дијаметар:
3.3cm

Тие исто така купуваат со овој производ.