.

.

Бесплатен превозот ! Топла Продаде Една Фаза DC волтметар,Дигитален LED Дисплеј Voltmeter, ПРЕДВОДЕНА Напон intrustment V DC Амперметар 80*80mm

Бесплатен превозот ! Топла Продаде Една Фаза DC волтметар,Дигитален LED Дисплеј Voltmeter, ПРЕДВОДЕНА Напон intrustment

DEN 1238.88

Од стоката
Достапно е за нарачката

Бесплатен превозот ! Топла Продаде Една Фаза DC волтметар,Дигитален LED Дисплеј Voltmeter, ПРЕДВОДЕНА Напон intrustment V DC Амперметар 80*80mm
Потсетување :
На мерење на Напон спектар може да се изменуваат , ако не сте забелешка , ние ќе испрати 0-450 V за вас .(Празник excepted)
Ние не сме одговорни за неосигурените лица парцели изгубиле / item оштетени во транзит.
Времето за испорака е околу 3-15 работни дена да повеќето земји(Од Express)
Понекогаш тоа ќе биде подолго, поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Тоа е понудувачот одговорност за целосно да се разбере и прифати никакви увозни давачки. Ние не се плати за враќање превозот, ниту пак ние наплата промотивни превозот
Откако се врати ставки се примени, кредитни ќе бидат издадени на оригиналниот кредитна картичка користи за купување.
Објектот ќе биде предаден во рок од 7 работни дена. Но, јас ќе се обидам моето најдобро да се намали ДДВ/ДАНОК.
Дисплеј тип
LED
Ве молиме да се осигурате вашата адреса за е точно додека го оставите
Оваа такса Не вклучува ДДВ/ДАНОЧНИ давачки. Ние имаме не може да се контрола над овие давачки. КЛИЕНТ ПЛАЌА СИТЕ ВРАТИ ПРЕВОЗОТ. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ние ќе ги врати сите производи со кои не сте целосно задоволни во рок од 7 дена од денот на приемот на стоки
Сите врати производи МОРА да се во нов, resalable состојба и вклучуваат оригинално пакување. ПРЕВОЗОТ НЕ СЕ ВРАЌА. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа. Ви благодариме.
Слика
Параметри
Име и Модел
Еден Фаза на AC Напон Метар
(КК-DV71)
Големина
80*80*80 мм
Боја Бела
Мерење на напон Опсег 0-450 V
Напојување 220 VAC . БЕЗ прашања праша.
100% Задоволство Гаранција/Пари Гаранција За Враќање На
Ние нудиме 7 дена гаранција за враќање на парите.
Ние ќе прогласи пониска сметка за купувачот јасно.
DC волтметар цена исто како и на AC V метар , ако треба AC тип , ве молиме контактирајте со нас
Постојат, исто така, имаат и други димензија метар : 72 X72mm, 80x80mm, 96x96mm,96x48mm, 120x120mm ;ако ви треба други големина метар , ве молиме оставете порака . Сите прирачници, регистрација картички и додатоци МОРА да бидат вклучени. Излезни превозот (вклучувајќи и промотивни превозот) и да се врати превозот на трошоците нема да ви биде вратена
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно за нас
Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да се направи сте задоволни
Ве молиме да ни даде позитивен фидбек
. Нормално, тоа трае 7-25 работни дена за пристигнување со авион Mail.кога купувачот мора барање на изјавуваат,pls забелешка во ред.

Основни својства

Дисплеј Тип:
Дигитални Само
Температурата На Работа:
- 2 5℃~ + 7 0℃
Точноста Класа:
0.5 S
Напојување:
AC
Мерен Опсег:
0~450V
DIY Материјали:
Електрични
Димензии:
80X80X80MM
Број На Модел На:
КК-DV71
Објектот:
DC волтметар
боја:
Бела
Материјал На Школка:
Пламен retardant материјали
Напон:
220VAC
Исечок големина:
76x76mm
Тип:
Интелигентни дигитални метар
мини V метар:
панел планината volt метар
Екранот:
LED
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.