.

.

1 Buc 46*30мм Големи Димензии Шлаг Млазницата Украсување Совет Sugarcoat Торта Декорирање Кујна Печење Алатки Кујна Bakeware #336

1 Buc 46*30мм Големи Димензии Шлаг Млазницата Украсување Совет Sugarcoat Торта Декорирање Кујна Печење Алатки

DEN 57.00
DEN 78.24
-27 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


- Трајни, не-токсични, лесен за употреба и чиста.
- Забава и неопходна алатка за да ги персонализирате и разубават вашиот омилен десерт. - Одлична Комплет за создавање на убава торта декорација! Тип : се Готви Алатки Торта Алатки Тип : Тесто Совет Постави Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик, Големина : 46*30мм Пакет се вклучуваат : 1 Парчиња Млазници ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 0.1-0.5 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање. 1)да ја прифатиме Alipay,Запад Унија,TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2)Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3)Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена. 1)ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.(Освен некои земји и APO/FPO) 2)Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. 3)Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4)Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 7-39 работни денови за испорака. 5)УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона. 6)Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите! 7)врз основа на акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако имате било какви прашања или има било каков проблем на објектот,ве молиме да ни испратите e-mail ПОБРЗО,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот ПОБРЗО.Ние веруваме дека добрата комуникација ќе се постигне добар резултат,клиентот ги задоволи е многу важно за нас! 1)Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2)ве Молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 бизнис ден.Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори да што побрзо. 3)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек или ни даде шанса да slove проблем пред неутрални/негативни повратни информации!

Основни својства

Тип:
Печење & Тесто Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Печење & Тесто Алатки Тип:
Млазницата
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Комплет Број:
1
Број На Модел На:
KBHB0212
Бренд Име:
FACEMILE
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Тие исто така купуваат со овој производ.