.

.

ANKA одмор подарок ткаенината линкови Црна глеѓ и бел кристал Крстот ткаенината линкови за појавување на француски кошула свадба најдобриот човек #113475

ANKA одмор подарок ткаенината линкови Црна глеѓ и бел кристал Крстот ткаенината линкови за појавување на француски

DEN 331.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


одмор подарок ткаенината линкови Црна глеѓ и бел кристал Крстот ткаенината линкови за појавување на француски кошула свадба најдобриот човек usher нов Материјал : алуминиумски,кристалната плоча : rhoduim позлатен големина : 1.8*1.5 CM тежина : 14.9 g

Основни својства

Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
113475
Бренд Име:
ANKA
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Главниот Камен:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Тема:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Кристално
манжетната линкови:
за мажите
крстот ткаенината линкови:
Божиќ Подарок
Безбедност Стандард :
Никел слободни доведе слободни CE
Пакување:
Opp вреќа / Меур заврши , надворешниот кутија пакет

Тие исто така купуваат со овој производ.