.

.

Бесплатен превозот LY8308 Жените Латекс Половината Тренер Cincher Underbust Корсет Тело Shaper Shapewear

Бесплатен превозот LY8308 Жените Латекс Половината Тренер Cincher Underbust Корсет Тело Shaper Shapewear

DEN 574.00
DEN 623.52
-8 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Бесплатен превозот од кина пост ,обично трае околу 15-30 дена да пристигне повеќето земји,ако ви треба добра побрзо plz изберете побрзо превозот како fedex,dhl,ups-от,тнт.
Точка име
плус големина корсет
големина
S-6 XL
Она вклучувајќи
Condtion
Нова без ознака
Пакување
1pc 1 polybag
materilas
90% полиестер 10% spandex висок квалитет водат материјали
продажба
Трговија на големо со попуст цена ,мало,пад на превозот, исто така, на располагање.
Прилагодено лого
Најголемиот дел цел да обезбеди сопствени логото и лебл
плаќање
Сите метод на плаќање
големина на табелата :
Quanzhou walson биле професионални производител на плус големина секси корсет S-8 XL, ноќта на вештерките костим,рокабили фустан, гроздобер облека, бурлеска корсет фустан, костим партија, супер марио костим,аниме костим,вечер фустан, деверуша фустан,венчаница, свадба ракавици ,onesie,Возрасни pajama од Кина.
Фабриката се наоѓа во Fujian Quanzhou со 800workers.
Се прави многу костим за многу сад,велика британија,ау бренд костим компании.
Детали фото :
1.Ако
сте се помеѓу две големини, се препорачува избор на поголем големина
2.Грешка толеранција од ±4cm е можно во зависност од производството датум и мерење локација
ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА :
· Плаќање треба да се изврши во рок од 15 дена од денот на проверете. Вашата трансакција може да се укине ако плаќање не е направено во рок од 15 дена од денот на проверете.
· Ние ќе ја објавите на вашиот предмет во рок од 1 работен дена по плаќање се примени. Предмети се испраќаат преку Стандард
Испорака Услуга со Кина Пост. Ако сакате да примате објекти преку истите да се Изречни или Регистрирани Пост, ве молиме изберете за дополнителни поштенски кога наредил,ние поддршка Fedex,DHL,UPS-от.
· Сите испораката ќе биде испратен на купувачот адресата наведена во Aliexpress.
· Среќни да се комбинираат поштенски КОГА ЌЕ го КУПИТЕ ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ОБЈЕКТ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА.
· Слики погоре може да не е точно ги рефлектираат вистинската боја на предмети. Снимањето или компјутер на екранот
може да предизвика малку хроматска разлика и/или големината на илузија од објектот.
КОМУНИКАЦИЈА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.Комуникацијата е најдобар начин да совршен трансакцијата за двете страни.Ве молиме не двоумете се да побарате било какви прашања пред да се провери, или да не контактирате за да утврдат до кој било проблеми на вашиот примен објект, а ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
2.Ако не сте задоволни со производот или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации.

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Материјал:
Полиестер
Тип:
Jumpsuits
Должина:
Full Length
Стил:
Моден
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
079
Тип На Објект:
Jumpsuits & Rompers
Пол:
Жените

Тие исто така купуваат со овој производ.