.

.

Ш Тип Tripod Глави Решение Фотографија Студио Камера Tripod Z Pan & Навалување Flex Навалите Главата Алуминиум Легура За Nikon Камера На Canon

Ш Тип Tripod Глави Решение Фотографија Студио Камера Tripod Z Pan & Навалување Flex Навалите Главата Алуминиум

DEN 648.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Професионална Камера Flex Tripod Z Pan & Навалување Алуминиум Виткање Z Tripod ЗАГРАДАТА Главата Решение Фотографија Студио Карактеристики : важна карактеристика на Z flex навалите главата е во можност да се свитка слободно. Можете лесно може да се прилагоди на аголот на навалување главата во процесот на снимање. Супериорен ЦПУ Машински алуминиумски легури, лесен и пренослив. Мулти-агол виткање функција. 3kg големи товарот и ултра стабилна. Лесни и флексибилни, пукање во секое време. Постабилни и полесно од било кој друг destop tripod. Полесно и побрзо отколку општи ballhead. Спецификации : Модел : Z Flex навалите главата Материјал : ЦПУ Машински Алуминиумски легури Стандард Товарот : 3kg / 6.6 Lbs Монтажа Опции : 1/4" на врвот и 1/4" 3/8" на дното Отвори Големина : 9 X 9 X 9.5 см / 3,5 Х 3.5 X 3.7 во Укината Големина : 9 X 9 X 2.15 см / 3,5 X 3.5 Х 0.85 во Објектот Тежина : 382g / 13.5 оз Пакет : 1 x Z Flex Навалите Главата (Камера & Играчки не се вклучени.)

Основни својства

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Ш тип
Бренд Име:
WINOTAR
Материјал:
Алуминиум

Тие исто така купуваат со овој производ.