.

.

Мотоцикл Задна Кочница Господар Цилиндар за Хонда CR125R CR250R CRF450R @20

Мотоцикл Задна Кочница Господар Цилиндар за Хонда CR125R CR250R CRF450R @20

DEN 888.00
DEN 1109.76
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
Мотоцикл Задна Кочница Господар Цилиндар за Хонда CR125 R CR250 R CRF450 R
Детали за производот : Резервни 100% Сосема Нова Боја : Како на сликата прикажани Замена ОЕМ БР : 43500-МАЖИ-305 Нема Промена Потребни Висока класа квалитетот и многу издржливи Пакет се Вклучени : 1 x Задна Кочница Господар Цилиндар Fitment : Одговара на Следните Хонда Модели : 2002 CR125 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2002 CR250 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2002 CRF450 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2003 CR125 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2003 CR250 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2003 CRF450 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2004 CR125 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2004 CR250 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2004 CRF250 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2004 CRF250 R A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2004 CRF250 X A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2004 CRF250 X AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2004 CRF450 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2004 CRF450 R A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2005 CR125 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2005 CR250 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2005 CRF250 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2005 CRF250 R A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2005 CRF250 R A/B - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2005 CRF250 X A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2005 CRF250 X A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2005 CRF250 X AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2005 CRF250 X AC/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2005 CRF450 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2005 CRF450 R A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2005 CRF450 R A/B - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2006 CR125 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2006 CR250 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2006 CRF250 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2006 CRF250 R A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2006 CRF250 R A/B - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2006 CRF250 X A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2006 CRF250 X A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2006 CRF250 X А/Б - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2006 CRF250 X AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2006 CRF250 X AC/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2006 CRF450 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2006 CRF450 R A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2007 CR125 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2007 CR250 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2007 CRF250 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2007 CRF250 R A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2007 CRF250 X A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2007 CRF250 X A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2007 CRF250 X А/Б - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2007 CRF250 X AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2007 CRF250 X AC/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2007 CRF250 X AC/Б - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2007 CRF450 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2007 CRF450 R A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2008 CRF250 R 2А - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2008 CRF250 R 2 A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2008 CRF250 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2008 CRF250 R A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2008 CRF250 X A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2008 CRF250 X A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2008 CRF250 X AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2008 CRF250 X AC/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2008 CRF450 R 2А - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2008 CRF450 R 2 A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2008 CRF450 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2008 CRF450 R A/A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2009 CRF250 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2009 CRF250 X A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2009 CRF250 X AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2009 CRF450 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2010 CRF250 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2010 CRF450 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2011 CRF250 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2011 CRF450 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2012 CRF250 R A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2012 CRF250 X A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2012 CRF250 X AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2012 CRF450 R AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2013 CRF250 R AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2013 CRF250 X A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2013 CRF250 X AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2013 CRF450 R AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2014 CRF250 R AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2014 CRF450 R AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2015 CRF250 R AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2015 CRF250 X A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2015 CRF250 X AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2015 CRF450 R AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2016 ГОДИНА CRF250 R AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2016 ГОДИНА CRF250 X A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2016 ГОДИНА CRF250 X AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2016 ГОДИНА CRF450 R AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2017 CRF250 R AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2017 CRF250 X A - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР 2017 CRF250 X AC - ЗАДНА КОЧНИЦА ГОСПОДАР ЦИЛИНДАР
1.

Основни својства

Име На Модел:
LY158
Тип На Објект:
Кочница Чевли Поставува
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
212g
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Година:
2002-2015
Motobike Направи:
Хонда
Бренд Име:
FLYPIG
Специјални Функции:
задна кочница caliper
Состојба:
Нови
Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
43500-МАЖИ-305

Тие исто така купуваат со овој производ.