.

.

факултативна Wifi/3G/Сини Заб модул Најновите 8.4 инчен поддршка Windows10 систем Fanless индустриски таблет КОМПЈУТЕР

факултативна Wifi/3G/Сини Заб модул Најновите 8.4 инчен поддршка Windows10 систем Fanless индустриски таблет

DEN 21264.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме љубезно ја напушти 5 ★ НСД (детални продавачот оценка) и позитивни feed врати во нас ако сте среќни со трансакцијата, и двете од нив се на крајот важно за нас. Вграден-во 802.11 a/b/g/n/ac
IO
1 x RS-485 COM Порта
3 x RS-232 COM порта
4 x USB 2.Организира Пратки било пристаниште во Кина Поглед на Работилница
Превозот и ракувањето со политика :
1.95 KG/set
Нарачка Информации :
Дел No : ППЦ-084 P
Опис :
8.
Напојување
110 V-240 V AC
12 V/5 A DC
Тежина
1. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во производот pirce и испорака трошоци.
резолуција
800*600
контрастот
400 : 1 Typ
Scrscreen бои
262 K/16. ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Производите може да се комбинираат во една фактура, но вкупната испорака трошоци ќе биде износот на секој производ на превозот и ракувањето полнење.86 GHz, Resistive touch screen, on-board 2 GB DDR3 L RAM меморија
Пакување Листа :
1 x CD Возачот
1 x 60 W Адаптер ;Текст : 100 VAC~240 VAC, 47-63 Hz , 1 A; Излез : 12 VDC
4 x на Монтирање на Комплет
ПОВЕЌЕ СЛИКИ :
Нашите услуги
1.4 инчен поддршка Windows10 индустриски таблет КОМПЈУТЕР Fanless (опција Wifi/3 G/Сини Заб модул)
индустриски таблет компјутер Предност :
1. Ако не можете да добиете пакет за повеќе од 4 недели,ве молиме контактирајте со нас.86 Ghz
RAM меморија
2 GB DDR3 L Одборот RAM меморија (4 Gb Max)
складирање
SSD 32 Gb ( до 64 GB,128 GB,256 GB )
Аудио
1 x AMP 2 W (внатрешен звучник) Факултативниот
Систем
Windows 7 (Пре-инсталирате) Windows XP/ win7 / linux
LAN
2*RJ45 Intel RTL8111 E 1000 Mbps
Безжичен (Изборен)
IEEE 802. Ако дефектен производ е примена или сте незадоволни со нашите производи или услуги,ве молиме да комуницира со нас преку е-мејл или trademager порака и да имаат можност да се направи сте задоволни пред да ја напушти која и не-пет ЅВЕЗДИ НСД, сиромашните повратни информации. Fanless систем за ладење.
Најновите 8.4 инчен
Приказна површина
170. повеќето производи може да се испрати во рамките на 1-3 дена откако ќе го извршите плаќањето.Добро обучени и искусни службеници да одговориме на сите ваши прашања во течно англиски јазик
4.Вашиот е-мејл ќе бидат одговорени во 24hrs
3. Ние брод на светот,со цел да се гарантира превозот ефикасност,ве молиме обидете се да се избере регистрирани пост или да се изразат на бродот на стока,следење на број ви помогне да се одржи на превозот ситуација.8*60 мм
LED големина
AUO 8.0
2 x Gigabit Ethernet порти (RJ-45)
1 x прекинувач
1 x 9 V-30 V lockable DC џек
Микрофон Влез/излез
1 (изборен)
IP Ниво(front panel)
IP 65 пред
Монтажа
Ѕидот, Панел, Стојат, Рек Монтажа (VESA 75 mm x 75 mm)
Оперативен Влажност
5 ~ 90% (не-Кондензирање)
Оперативен Temp
-20 ~ 60 целзиусови степени степен
Складирање Temp
-20 ~60 целзиусови степени степен
Боја
Сребро.11 a/b/g/n/ac Безжична LAN+ Сини Заб
4. Intemational купувачот забелешка :
A. 9 V~30 V широк спектар на DC моќност
5. Ние ќе се направи пратката според која адреса ќе се стави на Ali Express,ако сакате ни да брод на другите адреса ве молиме контактирајте со нас пред да се пратката.

Основни својства

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ling Џијанг
Број На Модел На:
ППЦ-084P
Тип:
Индустриски Следење
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Atom N2800 1.86 Ghz
меморија:
2GB RAM МЕМОРИЈА
Резолуција:
800*600
Осветленоста:
400 nits
Складирање:
SSD 32GB
Екран На Допир:
5 Жици Resistive Touch Screen
IO:
4xCOM; 3xUSB;2xLAN; 1xVGA; 1xHDMI
оперативен систем:
Windows 7 (Пред се Инсталира) ; Win10 / linux
Работна температура:
-20 +60 C
факултативна:
Wifi / 3G / Сини Заб

Тие исто така купуваат со овој производ.