.

.

ЕЕ поддршка 2Roll 7mm Автомобил Звук Бесплатен Deadening Возило Изолација 100*50cm Висок квалитет Тесна Ќелија Пена, Авто Додатоци

ЕЕ поддршка 2Roll 7mm Автомобил Звук Бесплатен Deadening Возило Изолација 100*50cm Висок квалитет Тесна Ќелија

DEN 758.00
DEN 815.04
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Висок квалитет на лепило поддржан од црна затворен мобилен пена за изолација Висока редукција на шум & термичка изолација својства се Користи од страна на луксузни производители на возила Одличен за запечатување против водата и воздухот ingress Високо compressible затворен мобилен пена формулација Лесно се "сече, кора & примени" фитинг отпорен на Вода Пламен Retardant Производ Димензии : Големина : 50cm x 100cm (2 ролни) Област : 1m⊃2; (10. Како и подобрување на возилото акустика оваа високи перформанси затворен мобилен пена ќе се осигура вашето возило останува ладилникот во текот на летото и потоплите во зима, правење на вашиот возење поудобно. Погоден за изолација на следниве апликации : се Подигне, тркалото, телото панели, оптоварување кат, поставен под возачкото седиште, подот, внатрешни работи bulkhead.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.7 ft⊃2;)
Номинална Дебелина : 7mm Типичен Температурна Стабилност : -40°C до +100°C Апликации : Звук deadening и термо изолација пена за употреба во рамките возило ентериер и екстериер.
Опис : Ова е лесно да се инсталира автомобил звук deadening пена е идеален за кровови, врати, воланот сводови, подигање и ролетна апликации. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.

Основни својства

Сместување:
Худ,Шасија,Багажникот,на Покривот,Опашка Маска,Автомобил врата
Тип:
Soundproof Памук
Бренд Име:
ЕЕ поддршка
Материјал:
Butyl Гума & Синтетички Полимер Материјали

Тие исто така купуваат со овој производ.