.

.

Letrend Моден Бизнис Оксфорд Возен Багаж Casters Количка Торба 18 инчен Носат На Багаж Тркала Suitcases Патна Торба Мажи

Letrend Моден Бизнис Оксфорд Возен Багаж Casters Количка Торба 18 инчен Носат На Багаж Тркала Suitcases Патна

DEN 4631.00
DEN 6912.00
-33 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


18 инчи Големина : 39*40*18cm Материјал : Оксфорд Note1 : 1 инч=2.54 см,1cm=0.39 инчен Note2 : Таму би можело да биде малку разликата во бојата,becaouse на компјутерски монитор settings. Note3 : Со разликата во мерниот метод,ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување. Note4 : Некои производи површината се покриени со слој на заштитна фолија, со цел да се prote

Основни својства

Тип На Објект:
Багаж
Објектот Тежина:
3.4kg
Пол:
Унисекс
Со Заклучување:
No
Број На Модел На:
LK-129
Багаж Големина:
18
Рициново:
Фиксна Casters
Тип На Соба:
Возен Багаж
Објектот Ширина:
18cm
Бренд Име:
LeTrend
Имаат Drawbars:
Yes
Главен Материјал:
Oxford
Објектот Висина:
40cm
Објектот Должина:
39cm

Тие исто така купуваат со овој производ.