.

.

Црна Правосмукалка Црево Справи/се Држи Цевка/Наведнуваат Цевка,Млазницата За Темата Црево Внатрешна 35mm ,правосмукалка делови/Додатоци

Црна Правосмукалка Црево Справи/се Држи Цевка/Наведнуваат Цевка,Млазницата За Темата Црево Внатрешна 35mm ,правосмукалка

DEN 450.24

Од стоката
Достапно е за нарачката


Наведнуваат Црна Правосмукалка Црево Справи/се Држи Цевка/Наведнуваат Цевка,Млазницата За Темата Црево Внатрешна 35mm,Правосмукалка Делови/Додатоци
Тема црево
(внатрешен дијаметар 35mm , надворешниот дијаметар 42mm)
Погоден за
Правосмукалка
Внатрешен Дијаметар
34mm
Боја
Црна
Материјал
ABS Пластика
Производ тежина
0.1 кг
1) C onnection Улога
2) Лесен За Употреба
3) ABS Пластика
4) Поудобно
5) Трајни
6) Може Да Биде Подобро Assisted Правосмукалка Филтер За Чистење Операција
1. За испорака -Сите налози се постапува во рок од 5 работни денови по добиеме плаќање, па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка.
-Предмети ќе се испраќаат преку Пост Воздух Mail, EMS, epacket, DHL, Fed Ex или UPS.
-Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за плаќање.
-Online следење на располагање. Следење на број и веб-сајтот ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат. 2. За враќање Политика -Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата (превозот надомест ќе не враќа) или размена. -Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да providefully наплата.

Основни својства

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
HUIXI00011
Вакуум Дел Тип:
Црева
боја:
Црна
Име на производ:
се справи со цевка
Материјал:
ABS Пластика
Погоден за:
Правосмукалка
квалитет:
Врвот
производ тежина:
0.1 кг
Внатрешен Дијаметар:
34mm
Инсталација:
Преносни
Место на Потекло:
Кина
Пакет:
картон

Тие исто така купуваат со овој производ.