.

.

Шармантен! 5Strds Црвена Лента Корални Ѓердан

Шармантен! 5Strds Црвена Лента Корални Ѓердан

DEN 1176.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Камења Информации :
Црвена лента корали, со добар квалитет, со висок сјај. Дијаметар : 5x24mm(корални). должина : 18"(ѓердан) затворач : камен вклучите затворач Пакување : Убава Свила Торбичка
Рок на плаќање ЗАЧУВАМ
Paypal, Банкарски
Кина Банка
Преку вашата сметка во банка за трансфер на пари во мојот банка
Превозот цена кина пост воздух : бесплатен превозот,пристигна во 10-15 работни дена,може да се следи ЕМС : контактирајте со нас ПРОЗОРЦИ : контактирајте со нас
Политика за наплата Ако не сте задоволни кога ќе приемот на нашата објектот,ве Молиме контактирајте со нас во 2 недела,ние може да се разговара, наместо објект или наплата. Ако Објектот е unworn и не кршење. ќе може да се добие целосна наплата
За НАС, и Ние се справи со нив, во обработка на накит и продажба на трговијата во Кина,ние имаме богата накит искуство,можеме да ви понудиме различни стилови и различни видови на накит ви даде,ако може да понуди дизајн на накит за мене,може да се прилагодите на накит дизајн погоден за вас да го даде за вас.Ако цел на нашите објекти, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.Ако нарачате повеќе предмети,ние би сакале да се комбинираат трошоците за превозот да заштедите пари. Ние нудиме одлични пакување за да се обезбеди тие предмети ќе цел да пристигнат безбедно.Кога извршената уплата,ќе испрати исклучување на елементи, за да сте во два работни денови.Ве молиме имајте во времетраење на превозот,ако пакетот не е примен на време,ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Ние ќе ги пратите на пакет од нашите поштата,и да знаете за пакет број да ги следите од вашиот поштата.Ако пакетот изгубени,ние ќе рефундирање на дека.

Основни својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
AIPIAODEGUAIGUAI
Материјал:
Корални
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Период Tracker,Расположение Tracker
Пол:
Жените
Метали Тип:
Не ' Рѓосувачки Челик,Бакар
Број На Модел На:
no

Тие исто така купуваат со овој производ.