.

.

За Peugeot 2008 2014 2015 година автомобил пред магла светлина светилка детектор рамка стап стил ABS Хром покрие трим стапови делови 2pcs

За Peugeot 2008 2014 2015 година автомобил пред магла светлина светилка детектор рамка стап стил ABS Хром

DEN 707.00
DEN 794.40
-11 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
П : Продавачот на производот и услугата е одлична, како можам да се остави postive повратни информации?
A : Позитивни feeback (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас, вашето задоволство е наша единствена pursiut. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем . Ние ќе ви одговори Што е можно поскоро.
П : Кога ќе се организираме на испорака?
A : Нормално, ние ќе брод цел во 1-2 работни дена (48 часа) еднаш плаќањето е завршено, Ако ви треба било поволни или брза испорака, ве молиме контактирајте со нас во секое време. На превозот надомест е платена од страна на купувачот.
П : Како можам да track my парцела кога се испраќаат?
A : Ние искрено ве покануваме да ги пратите овој парцела со вашиот следење на број по овој линк http : //global. Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни.
П : дали има некој царина?
A : Нормално ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.net/en (како што се e Packet, Кина Пост, dhl и други курир)
П : како да Ја купите за заштита на времето истекува, она што можам да направам?
О : Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи времето за испорака и проверете ја вашата цел следење, па вашите пари нема да одат на моја сметка.) или погрешно стоки, но секако ние ќе ги провери сè внимателно и потврди тоа е во добра состојба, Ако нема прашања, ние ќе ви ги даде на наплата наскоро откако ќе добиете предмети.
Барање :
· 1) .Ние, исто така може да ги испратите вашите производи со ЕМС,DHL,Fedex,UPS-от врз основа на вашите барања и ние ќе ви обезбедиме брза испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест.
Ние може да прифаќа следниве начини на плаќање : alipay, виза, запад унија, банкарски трансфер , и др. Ние не прифаќаме предмети кој е уништен од страна на човечкото однесување. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди.
Било какви други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил.
П : Ако јас не сум задоволен со производ, може да не се врати назад?
A : Ние прифати врати и целосна наплата од редовни 7 дена, 15 дена по денот на приемот на предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да ја испратите назад или напуштање на негативен фидбек.

Основни својства

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Специјални Функции:
Заштита,Декорација
Модел Година:
2014-2016
Објектот Должина:
1inch
Автомобил модел:
2008 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.35kg
Материјал:
ABS
Име На Модел:
HUN563
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch

Тие исто така купуваат со овој производ.