.

.

10pairs Слушалка Игли За Нови HD800 senheiser Слушалки Слушалките Кабел DIY Адаптер Конектори LN002829

10pairs Слушалка Игли За Нови HD800 senheiser Слушалки Слушалките Кабел DIY Адаптер Конектори LN002829

DEN 10320.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.
Оваа цена е за 10 поставите како што можете да видите од сликата. (L+R)
Овој DIY поставен е за diy Зајнхајзер earhphone кабел.
Она што е во пакет :
Слушалка Игли За Зајнхајзер HD800 Слушалки Слушалките Кабел DIY Адаптер Конектори
Ние нудиме на светот превозот. Од Мали парцели превозот време, обично во рок од 15 дена за 45 дена за поголемиот дел од земјата. (Ако од експрес, како што се ЕМС DHL обично 10 до 15 дена)
Ние ќе брод надвор од објектот во рок од 3 до 15days по плаќање е потврдено (некои предмети треба да се производство толку бавно)
Нашите превозот methord вклучуваат : EUB, хонг конг ПОСТ ,EMS, DHL и сл.
Купувачот pls напишете име и адреса јасно ,ние ќе не презема никаква одговорност за погрешно име или погрешна адреса .
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
Ние може да прилагодено hifi earpone аудио кабел за вас со вашиот ум, ве Молиме испратете ни порака ако ви треба обичај слушалка кабел .
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,pls ни остави активни повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги ,pls контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации,и ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Никаков проблем не е проблем, Само контактирајте со нас.
30 дена гаранција. Пред да ви испрати предмети, имаме направено квалитет гарантиран од страна на професионални П. В.
Ако имате на следните прашања, ве молиме контактирајте со нас.
1.Било DOA или неисправни(не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во 7days.
2.Било оштетени или исчезнати, ве молиме да се задржи оригиналната состојба и да се соберат на слика на докази, а потоа обратете ни се во потрага по некои детали.
3.Човекот-направени demage не се вклучени.
Дополнително, за наплата или размена, на превозот надомест ќе биде исплатен од вас.
Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни нудат со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел не.

Основни својства

боја:
Сребро.
Пакет:
Yes
Бренд Име:
EachDIY
Големина:
earphone pins
Број На Модел На:
hd800
Тип На Објект:
Адаптер

Тие исто така купуваат со овој производ.