.

.

7/8 инчен 22mm широк бел бод Шума Зелена лента

7/8 инчен 22mm широк бел бод Шума Зелена лента

DEN 600.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производот Се Покаже :
Бои :
Детали :
Бод Сребро Grosgrain Панделки се направени од 100% полиестер, постојаност на боја достигне до 4 степени; Помине OEKO-TEX Стандард 100 секоја година. СТИГНАТ до SVHC Слободен; .
Нашата цена е многу поволни и евтини со таков добар квалитет. Ако нарачате повеќе, ние ќе ви даде најдобра цена. Pls контактирајте со нас.
Достапни Големина На :
7/8",7/8 инчи, 22 mm, 2,2 см
Достапни бои :
Види бои погоре
За сертификација на :
Oeko-Tex Стандард 100, СТИГНАТ до SVHC Слободни.
MOQ :
100yards/боја
Напомена :
Ако сакате да наредат и други бои од боите погоре ,pls изберете било која боја од интернет и забелешка боја бројот кој сакате да го нарачате. Ви благодарам многу.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт .
ОЕМ :
YES
Цена :
Се преговара
Услови на Плаќање :
Т/T, L/C, Alipay и така натаму
Место на Потекло :
Шангај, Кина
Испорака Олово Време :
2-3 дена
Клиентот дизајн е прифатливо.Цената е според ширината и материјали. Повеќе информации ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.
Примена :

Основни својства

Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
587W Зелена Шума
Шема:
Полна Боја
Бренд Име:
AMORYHEART
Тип На Производ:
Панделки
Centification:
Oeko-Tex Стандард 100
Големина:
7/8,7/8 inch, 22 mm, 2.2 cm
Име 1:
бод лента,stitched grosgrain лента
Име 2:
седло stitched grosgrain лента,седло stitched лента
Име 3:
работ бод лента,крои лента,stitched лента
Име 4:
двојно stitched grosgrain лента
Името 5:
единствено еднострана црна/бела Седло Бод Grosgrain Лента
Името 6:
stitched панделки grosgrain панделки ,
Името 7:
stitched солидна боја grosgrain панделки

Тие исто така купуваат со овој производ.