.

.

Пошта 12cm*20cm Пошта Јасно Cellophane/BOPP/Поли Кеси Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси не Само Лепило Печат

Пошта 12cm*20cm Пошта Јасно Cellophane/BOPP/Поли Кеси Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси не Само

DEN 120.96

Од стоката
Достапно е за нарачката

Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот Преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Не можете да ги пратите пратката информации на секоја веб-страница. Но, тоа, исто така, трошоците за 25-60 дена, ве молиме почекајте трпеливо! Најчесто поставувани ПРАШАЊА Кина Пост Воздух Mail е многу бавно, просечното време на испорака е околу 25 дена, но понекогаш мора да почека за 25-60 дена. Во Русија possiblity повеќе побавно во споредба со другите земји.Тоа wll земе 60 дена,но понекогаш мора да почека за 75-90 дена само како на продажба дена.Ако ви треба нашиот производ во итност, ве молиме да не избере Кина Пост Воздух Mail. Ние препорачуваме да изберете ЕМС. Испорака : 1.Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот. 2.Настава : превозот времето е зависи од купувачот царинење време или виша Сила. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро. Начин на плаќање : не прифаќаме Alipay тука, и TT, Western Union, како и. Данок : Плаќање на данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да одговорен за сите даноци. Поради даночни проблем, купувачот одбие да го прими стоката, купувачот треба да се Одговорни за товарни надвор и дома. Повратни информации : 1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. 3. Контакт со нас преку e-mail пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.

Основни својства

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Пластични
должина* :
12CM
Дебелина:
25 microns
Висина:
20cm

Тие исто така купуваат со овој производ.