.

.

пред-рана bobbins

пред-рана bobbins

DEN 23141.28

Од стоката
Достапно е за нарачката


пред-рана bobbins
Опис : 75 D/2 Филамент Полиестер темата-60 Wt
Тип : L или M, A/класа 15, Пластични Двострано, хартија еднострано, од страна на помалку, Prewound Bobbin Нишка
Метри : 110 до 125 Метри
Тема Тежина : Околу.2g
Бои : Бела, Црна и обоени
Стандард Пакување : 144 bobbins/кутија, 40 кутии/Цтн.
Answer : ___________________________ Note : 60-ТИТЕ/2 и 70/2 на Располагање.
Погоден за повеќето од брендовите' компјутеризирана везови машина.

Основни својства

Бренд Име:
Simthread
Техника:
Gassed
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Шиење,Везови
Функција:
Ниска Намалување,Висока Температура Отпорни,Еко-Пријателски
Шема:
Обоена
Предиво Тип:
Филамент
Тежина (g/топка):
2g
Предиво Count:
75D/2 или 60 тежина
Број На Модел На:
L стил, стил или Класа на 15 и М стил
бела и црна:
144 парчиња по кутија
Л, Со или класа 15, У стил на располагање:
евтини цена
добри перформанси:
висок принос
OEM Услуга:
без кршење на
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
бела и црна и бои

Тие исто така купуваат со овој производ.