.

.

Ghost Recon Wildland PS4 Тенок Кожата Налепница Decal За Sony PlayStation 4 Конзола и 2 Контролори PS4 Тенок Кожи Налепници Винил

Ghost Recon Wildland PS4 Тенок Кожата Налепница Decal За Sony PlayStation 4 Конзола и 2 Контролори PS4 Тенок

DEN 410.00
DEN 431.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ghost Recon Wildland PS4 Тенок Кожата Налепница Decal За Sony Play Station 4 Конзола и 2 Контролори PS4 Тенок Кожи Налепници Винил
Опис На Производот : 100% Сосема Нов. Моден стил бои на кожата налепница за PS4 Тенок, Лесен за употреба и стап. Лесно да се отстрани целосно. Високо квалитетен, отстранлив лепило поддржан од винил. Заштита на вашата конзола и контролор од прашина и гребнатини. Красат & разубават вашата конзола и контролер Одличен избор за подарок за пријатели Компатибилност За PS4 Тенок Пакет се Вклучени : 1 x set PS4 Тенок конзола на кожата. 2 x поставува PS4 Тенок контролер кожи. Не вклучува Конзола и Контролор на Производот Специјална Услуга : Ние го правиме Прилагодено Дизајн, добредојдени да им понуди на вашиот сопствен сликата со големи и доволно јасни. Микс од бои, Пад на Превозот и на големо се поддржани. Производ слики без жиг ќе бидат обезбедени ако треба тоа Како да го користите : чекор 1 : Мијте ги вашите раце и чисти вашиот контролер чекор 2 : Отстранете го копчето делови од кожа.(Можете да го користите вашиот нокти или нешто друго наместо) чекор 3 : Ставете на вашата контролер копчето и вашиот конзола, да се биде внимателен. И потоа да го употребите фен за коса да мало затоплување тоа, како И употреба на тешко картичка да се притисне тоа . Почекајте aout 3 часа пред употреба, треба да се подобри. Можете да ја повтори операцијата manyl пати,Ако вискозитет се намалува, се користи фен за коса да омекне, Тоа може да се врати.

Основни својства

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Бренд Име:
Yolouxiku
Со USB:
No
со bluetooth:
No
Број На Модел На:
KYSP4S0171
SONY Модел:
PlayStation4
Компатибилен:
За Sony PS4 Тенок PlayStation 4 Тенок
Пакет:
Yes
Пад на превозот:
Добредојде
Добар како подарок:
Yes
Објектот:
Ghost Recon Wildland PS4 Тенок Кожата Налепница

Тие исто така купуваат со овој производ.