.

.

KIVN Мода Накит CZ Кубни Циркони Hamsa Сино око Булчински Свадба Pendant Ѓердани за Жени, Девојки Промоција Роденден Подароци

KIVN Мода Накит CZ Кубни Циркони Hamsa Сино око Булчински Свадба Pendant Ѓердани за Жени, Девојки Промоција Роденден

DEN 507.00
DEN 873.60
-42 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал,црна и бела родиум(две тон) галвански Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика.. најдобрите Продавачот! Одлична цена!100% Гаранција За Квалитет !Брза Испорака - Лесно Се Враќа
Оваа Hamsa Pendant Ѓердан е совршен подарок за една дама. На pendant покажа елегантен дизајн на Hamsa шарм поставување на деликатна линк синџир и пенливи со една згодна сини кристал и повеќе мали бели CZ камења кои ги красат овој уникатен pendant. На Hamsa шарм на овој ѓердан, се верува за заштита на носителите од лоша среќа. На ѓердан е направена на квалификува материјали, родиум позлатен. Се тоа за вашата сакана, или лекување на себе си за еден класичен безвременски стил. Нежен но сепак трајни прилагодливи линк синџир мерки 16.00 инчен +1 инчен extenter+1 инчен extenter, вкупно 18 инчи долго и се заклучува со hummer ноктот затворач за дополнителна безбедност. Изгледаат и се чувствуваат одлично со овој исклучителен ѓердан!

Основни својства

Метална боја:
родиум
Главниот Камен Боја:
ТИРКИЗНА
Должина:
18inch
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
23mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
71OLA1416-NEC
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
KIVN
Метали Тип:
Дувачкиот

Тие исто така купуваат со овој производ.