.

.

Секси оптички влакна прозрачна Вест за перформанси/модна ревија/Еднина облека/Облека Шоу

Секси оптички влакна прозрачна Вест за перформанси/модна ревија/Еднина облека/Облека Шоу

DEN 2122.08

Од стоката
Достапно е за нарачката


1.
Точка име
Секси оптички влакна прозрачна Вест за перформанси/модна ревија/Еднина облека/Облека Шоу
Големина
Бесплатни големината за да ги собере S,M,L,XL, Корсети Плус големина до 6 XL
Боја
Зелена, црвена, жолта, сина и бела
Пакување
1pc/OPP вреќа, Картон големина : 30*30*15cm
N.W./G. W.
0.5 КГ
Материјал
Еколошки материјал (Памук,/полиестер/акрилик/spandex/Чипка/уникатен ткаенина/damask,/свила)
Craftwork
рачно изработени
MOQ
1pcs
Превозот
Од воздухот или од страна на морето
Плаќање
Банкарски Трансфер( Т/T) Или Western Union
Испорака датум
15 дена по плаќање и сè што е потврдено
Чистење Настава : кадифен костими миење на рацете или ги користат голем пред вчитување комерцијални машина. Ладна вода и благ детергент најпосакувана, висат сушење само, греење е забрането.
Пена костими миење на рацете или суво чистење само. Висат сува само.
2.
Големина на табелата :
Големина
Биста(cm)
Половината(cm)
Колковите(cm)
Мали
81-86
58-64
86-91
Медиум
86-94
64-71
91-99
Големи
99-102
71-79
99-104
XL
99-107
79-86
104-112
XXL
107-117
87-94
112-119
XXXL
117-122
94-102
119-127
една големина
86-102
58-79
90-104
Прилагодена големина, исто така, е прифатливо
3. Производ Слика
4. Предности
1) Искуство
Ние сме многу професионална во изработка на различни вид на Светлечки костими.
2) Техники
Нашите техничари имаат многу години искуство, па знаеме многу добро на ткаенината и ја прави. Ние може да се направи костими според слики, примероци и опис од страна на клиентите.
3) R&D способност
Ние ќе се фокусираме на дизајнирање и развивање на нови објекти според клиент барање.
Нашите нови производи-прозрачна производи се стане еден нов тренд во светот сега.

Основни својства

Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
градник
занаетите:
Рачно изработени
Материјал:
Оптички влакна
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Возрасна Група:
Возрасни лица
Перформанси Носат Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Големина:
L, M, S, XL, XS, XXL
Стил:
Вест

Тие исто така купуваат со овој производ.