.

.

STARPAD За Мотор мотор gy6 издувните водовод стапица Бесплатен превозот

STARPAD За Мотор мотор gy6 издувните водовод стапица Бесплатен превозот

DEN 1320.96

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Благодарам многу. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Или изборот ЕМС или другите. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. По двете тебе и мене потврди проблеми. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Уживајте во вашата шопинг. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ви благодарам многу. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Или испратете уште една нова една за да ви. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail.

Основни својства

Бренд Име:
STARPAD
Тип:
Други

Тие исто така купуваат со овој производ.