.

.

2# 1600PCS 4MM Мода Стакло Лабава Монистра Симулирани Бисер Монистра Накит Мушка Додаток

2 1600PCS 4MM Мода Стакло Лабава Монистра Симулирани Бисер Монистра Накит Мушка Додаток

DEN 455.00
DEN 516.96
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Бесплатен Превозот : ≥11 многу (4mm стаклени монистра) биле испратени преку EMS/Федекс (тоа е бесплатен превозот) , plz изберете CPAM опција, ќе испрати парцела преку EMS/Федекс ( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ) .
Ви Благодарам Многу!
Материјал : Стакло
Големина : 4mm
Должина : 1 string=80см
8 стрингови=1600pcs
MOQ : 1600pcs/по боја
шампањ
злато
темно кафеава боја
опашот на сина
беж
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Основни својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Starflalling Песна
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
0.25g
Број На Модел На:
4mm
Големина:
4mm
Тежина:
168g /1600pcs
Пакување:
OPP вреќа
MOQ:
8strings /1600pcs
Главниот Камен:
бисер
Камен Методот На Третман:
Обложување
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Камен Создавање Метод:
Симулирани
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Објектот Дијаметар:
4mm

Тие исто така купуваат со овој производ.