.

.

Обединетите Арапски Емирати Националното Знаме 90*150cm/60*90cm/15*21cm 30*45см Автомобил Знаме За Национален Ден

Обединетите Арапски Емирати Националното Знаме 90*150cm/60*90cm/15*21cm 30*45см Автомобил Знаме За Национален

DEN 66.72

Од стоката
Достапно е за нарачката


Големина : 90*150cm/60*90cm/30*45см/15*21cm
Случајна грешка големина : Помалку Од 2cm
Земја : Кина
Материјал : Полиестер.
Се користи За : Светскиот Куп / Национален Ден / Олимписки Игри / Настан / Office / Home декорација, итн.
Пакет : Спакувани во OPP Вреќа.
1*Знаме

Основни својства

боја:
90x150cm, 60x90cm, 30x45cm, 15x21cm
Знамиња & Банери Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
ALQ0915
Стил:
Летање
Ткаенини:
Outlast
Тип:
Печатени
Употреба:
Национално Знаме
Јарболот Материјал:
Никој

Тие исто така купуваат со овој производ.