.

.

USB ЧИ Брз Безжичен Полнач за iPhone X 8 плус LG G3 мото Z Samsung note8 S7 работ Галакси S6 S8 плус Безжични полнење подлога клупа

USB ЧИ Брз Безжичен Полнач за iPhone X 8 плус LG G3 мото Z Samsung note8 S7 работ Галакси S6 S8 плус Безжични

DEN 712.00
DEN 1295.52
-45 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


- Бесплатен превозот предмети се испраќаат од Кина иако КИНА ПОСТ Воздухопловната, тоа ќе пристигне во рок од 15 до 30 работни дена за повеќето земји
- Времето за испорака зависи од дестинацијата и други услови, понекогаш тоа може да трае до 35 до 45 работни дена за далечинско земји.
Гаранција & Гаранција :
- Ние ја гарантира производ против дефекти во материјалите и изработката под обичните потрошувачи употреба за една година од датумот на купување.
- Сите се враќа треба да бидат испратени од страна на вашиот локалните регистрирани пост-mail или ЕМС. За Yota : Yota phone2.
Други политики :
- Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Garboojoy ЧИ Брза Безжична Држачи за Полнење Подлога за i Phone X 8 плус мото Z Samsung note8 Галакси S8 S6 S7 работ брз полнач подлога
Карактеристики - Влез : 5 V, 2.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : дали било следење Бр. За HTC : HTC 8 X(не велика БРИТАНИЈА Верзија)/ HTC Droid ДНК/Rzound.
- Врати се и наплата е прифатлив кога предмети се прекинува за време на превозот и пакет се враќа во рок од 7 дена по приемот. Ако брод од DHL, UPS-от или на другите, ние не сме во можност да го добиете тоа се должи на Кина Обичај регулатива.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви Благодариме!
П : јас сум и повторно продавачот, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Благодарам за вашите барања, Ако би сакал да се купи во голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена!. - Нормално Полнење Функција за овие модели : За Леново : Мото Z.
- Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме контактирајте со нас! (DHL/UPS/ФЕДЕКС /EMS се достапни)
Плаќање :
- Ние прифаќаме Alipay, и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. За Nokia : Nokia 9/Nokia Lumia 920/1020/928/Lumia 950/950 XL. За LG : G3 G5 G6/G6+. Ве молиме бидете трпеливи да чекаат за 3 до 5 работни дена за процесот на вашите врати и враќање.
- Ако објектот е пронајден неисправни во 30 дена, ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект од вашето враќање.
- Повратни информации е многу важен за нас и позитивни повратни информации ќе ни помогне да ги подобриме нашите производи и услуги. За Apple : i Phone X/i Phone 8/8 Плус. Чи Безжичен Полнач за i Phone : за i Phone X / 8 / 8 ПЛУС : Чи приемник built-in за i Phone 6s 6 7/ 6s 6 7 плус : Надворешни(треба да се инсталира на Чи приемник назад случај) за i Phone 5/5 S/5 C : Надворешни(треба да се инсталира на Чи приемник) за i Phone 4/4 S : Надворешни(треба да се инсталира на Чи приемник) за Samsung : S7, S7 РАБОТ,S8, S8 ПЛУС,S6, S6 работ,S6 работ плус, note5 note8 : Чи приемник изградена-во S3,S4,S5 : Надворешни(резервирана интерфејс,ќе треба да се инсталира на Чи приемник) Note2, Note3, Note4 : Надворешни(резервирана интерфејс,ќе треба да се инсталира на Чи приемник) S4 : Надворешни(резервирана интерфејс,ќе треба да се инсталира на Чи приемник) S5 : Надворешни(резервирана интерфејс,ќе треба да се инсталира на Чи приемник) за Nokia Lumia 920 : Чи приемник изградена-во 928 : Чи приемник изградена-во 925 : Надворешни(резервирана интерфејс,ќе треба да се инсталира на Чи приемник) 720 : Надворешни(резервирана интерфејс,ќе треба да се инсталира на Чи приемник) 820 : Вграден-во(треба да го замените поклопецот на батеријата) за HTC : Droid ДНК,Пеперутка, Inceredible 4 G LTE, 8 X : Чи приемник built-in за Google : Nexus 4,Nexus 5,Nexus 6 Nexus7 : Чи приемник изградена-во fo r LG : G2,G3,G4 G Pro : Чи приемник изградена-во Пакет се Вклучени : 1 buc * Безжичен полнач подлога 1*компјутери * USB Кабел
Превозот И Испорака :
- Ние снабдување со светот превозот, освен APO/FPO/DPO Адреси.

Основни својства

боја:
Бела, Црна
Приклучок Тип:
Универзална
Компатибилен Бренд:
ZTE,HTC,Samsung,SONY,LG,Huawei,Meizu,Универзална,xiaomi,Blackberry,Apple,Lenovo,Motorola
Излезен Интерфејс:
USB
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
Samsung Адаптивни Брзо Полнење
Излез:
5V/2.1 A
Бренд Име:
GARBOOJOY
USB Порти:
1
На текст:
5V/2A
Квалитетот сертификација:
CCC
Извор На Енергија:
USB
Тип:
Безжичен Полнач

Тие исто така купуваат со овој производ.