.

.

Ново 1 Парови Кристал 3D Mink Трепките рачно изработени Лажни Трепките Лажни Трепки Меки Трепките Транспарентен Матични Висока Quanlity Убавина F36

Ново 1 Парови Кристал 3D Mink Трепките рачно изработени Лажни Трепките Лажни Трепки Меки Трепките Транспарентен

DEN 151.00
DEN 218.88
-31 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Топла Продажба Препорачуваме :
Спецификација : 100% Сосема Нов Материјал : Вистински Mink коса(рачно изработени На 100% ) Лажни Трепки Terrier : Транспарентна Пластика Pakaged во ироничен пластична кутија( 11cm*5cm*1.4 cm). Stlye : МИКС 10 * STERILIZED, & хипоалерген, без СУРОВОСТ *ДОГОВОР ЗА НАВРАТИ : ПАРТИЈА, ПОСЕБНА ПРИЛИКА, ПЕРФОРМАНСИ, ВЕЧЕР ИЗЛЕЗЕ. *ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА! *МНОГУ МЕКИ И УДОБНИ ЗА НОСЕЊЕ! Погоден за Лица или Професионална Шминка! Направи твоите очи да изгледа светла и атрактивен! Како да го користите : Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни 【Нашите Трепките Се 100% рачно изработени,Па така Постојат Некои Суптилни Разлики. Ве молиме бидете сигурни дека ќе прифати пред да ја понудата.Ви Благодариме!】 ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 пар mink трепките

Основни својства

Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Количина:
1 пар
Големина:
1 Box
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Број На Модел На:
f36
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Бренд Име:
visofree
Лажни Трепки Terrier:
транспарентна пластика
боја:
Црна

Тие исто така купуваат со овој производ.