.

.

shhworldsea 1set 2 Pin Начин Женски Дизел Заеднички Железнички Инјектор Plug Електричен Приклучок поврзете го приклучокот

shhworldsea 1set 2 Pin Начин Женски Дизел Заеднички Железнички Инјектор Plug Електричен Приклучок поврзете го

DEN 96.00
DEN 127.20
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


shhworldsea 1set 2 Pin Начин Женски Дизел Заеднички Железнички Инјектор Plug Електричен Приклучок поврзете го приклучокот
Сликата на женски машки конектор
Сликата на женски конектор
Сликата на машки конектор
ЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Друг производ што ќе може да заинтересирани во

Основни својства

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
Инјектор Приклучок
Име На Модел:
Инјектор Приклучок
Бренд Име:
shhworldsea
Специјални Функции:
Инјектор Приклучок
Објектот Големина:
Инјектор Приклучок
Објектот Тежина:
0.02kg
Напон:
12V
Од Моќ:
.W
Интерфејс:
Инјектор Приклучок

Тие исто така купуваат со овој производ.