.

.

Гроздобер Дрвна Маса Светилка Fashonial Дрво Светлина Современите Индустриски светилка Покрај Маса Светилка Унија Осветлување Тела

Гроздобер Дрвна Маса Светилка Fashonial Дрво Светлина Современите Индустриски светилка Покрај Маса Светилка Унија

DEN 720.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ние сме Ковчегот светлината под shengsha осветлување Фабриката на Guangdong онлајн продавница која продава на потрошувачите на производите на светот.Нашите производи ги покрие затворен осветлување, отворено осветлување.Земете посета на нашата продавница ,ќе знаете повеќе за нас.
ГОЛЕМИНА : како слик шоу
Материјал : дрво
Боја : дрво боја
Сијалица : E27*1 (Испратен како подарок)
Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви напон според вашите земји)
1. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ
2.Купувачи pls го организира плаќањето во време откако ќе понудата на цел
1.Објектот ќе бидат испратени во 3-7 дена откако сме го примиле исплата.Во случај на недостаток на резервни делови, ние ќе го продолжи времето за испорака на клиенти
2. Објектот најчесто ќе биде испорачуван ЕМС ИЛИ CMCP освен ако contury не во ЕМС ИЛИ SMCP УСЛУГА ЛИСТА .
1.Увозни давачки и продажбата на даноци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако пратката се враќа во нас како последица на купувачот одби да плати над такси,ние не би ја пратил парцела повторно освен ако купувачот плаќа тие трошоци и сите се вратат трошоците. Купувачот не може да ја откаже нарачката или да бара враќање поради оваа причина.
2. Околу 95% од нашите купувачи не плаќаат никакви даноци.Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира можноста да плаќа данок
1. Се потврди и ни даде пет ѕвездички по добивањето на стоки во времето, да се Добие попуст од 5% во вашиот следен пат ,thx!!

Основни својства

Боја На Каросеријата:
Дрво боја
боја:
Светло Жолта
Wattage:
31-40W
Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
Напон:
90-260V
Бренд Име:
MeetingLight
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes
База Тип:
E27
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Карактеристики:
Модерна
Сенка Тип:
Shadeless
Тело Материјал:
Дрво
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.