.

.

За 3.2 MM Electrode 220V 2.5 kg IGBT DC Инвертер Рака Protable Заварување Машина/Опрема за Заварување Заварчик Со Додатоци

За 3.2 MM Electrode 220V 2.5 kg IGBT DC Инвертер Рака Protable Заварување Машина/Опрема за Заварување Заварчик

DEN 4309.00
DEN 6155.52
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. Ако вашата земја не може да се користи на Европската приклучокот, ве молиме да ни остават цел забелешка, ние ќе ви испратиме глобалната Адаптер!
Модел
Mirco ЛАК 200
Номинална напон
220 V
Номинална фреквенција
50 HZ
Номинална Влезниот Тековната
21. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.5 V
Должност циклус
60%
Ефикасност
0.
Сите пакети во Русија треба Целосен Назив(име + Средината на името + презиме). Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. За Царина Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта и што треба да се остави ме цел забелешка или цел порака за да ми каже колку јас треба да се регистрирате на фактура (ако не кажи ми колку јас треба да се регистрирате на фактура,јас ќе потпише за 2/3 на законот за вредност на фактура). Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Барање : 1. Ако имате потреба од друга машина, ќе може да кликнете на врвот на сликата се Купи!
2. Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред. Сите пакети со Чиле треба ПОЗНАТОТО број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика. Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Предметот е SKU број
*Сликата на неисправни монистра. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа.5 На
Номинална влезна моќност
4.0
Погоден за заварување дебелина
1-5mm
Излезна Моќност
3. APO/FPO/DPO Превозот Ние се извинуваме што P. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од TRUSOXIN, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 7 дена од доставената датум.

Основни својства

Употреба:
DIY,shiping зграда
Пилот Лак Тековната:
10A
Пулсот Фреквенција:
50Hz
Број На Модел На:
MIRCO ARC200
Номинална Должност Циклус:
60%
Димензии:
По пакет 250mm*97mm*150mm
Бренд Име:
TRUSOXIN
Лак Тековната:
10-130A
боја:
OEM/RED/custom
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Тие исто така купуваат со овој производ.