.

.

18MM гроздобер месинг круг pendant поставување,гроздобер бронза pendant база поставување 1411014-4

18MM гроздобер месинг круг pendant поставување,гроздобер бронза pendant база поставување 1411014-4

DEN 210.24

Од стоката
Достапно е за нарачката

Иако времето за испорака е многу подолг, трошоците за превозот се многу пониски кога оваа опција е избрана. Превозот на трошоците варираат со објектот, системот може да ви помогне да се пресмета од товарен кога ќе изберете препорачана превозот. DIY Модна нуди dropshipping услуги за сите договор корисници без дополнителни трошоци.
Ако не сте задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Без скапи залихи, без комплицирана онлајн сметка системи за управување со, ние ќе се направи сето тоа.Единственото нешто што треба да направите е да поставите сите ваши нарачки во истиот ден, така што можеме да брод на нив во ист ден премногу!
Добредојдовте на Lancelot Про. Цел следење не може секогаш да биде на располагање со Супер Saver Превозот. Ве молиме да земете го ова во предвид при изборот на оваа опција. Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика.
Размислете за да купите повеќе во една превозот за да добиете повеќе,спаси повеќе и да се добие побрз испорака на услуги!Ние ќе caculate од сите ваши единствена цел износ ставени во ист ден и автоматски ќе ви понуди поврзани со промоција политика. Дојде и да се создаде свој моден стил со Lancelot Про. DIY Модна, ве молиме да ги прашате нашите сопствени услуги за . Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Без оглед на тоа дали се планира да се создаде општ онлајн продавница, или нешто малку повеќе специјализирани, ќе бидете во можност да ги најдете сите акции што ви треба во Lancelot Про. Времето на испорака се меѓу 3 - 5 дена за сите главни дестинации.
Над испорака проценки не вклучуваат процесирање на нарачката време. DIY Модна
Lancelot Про. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек.
ξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ
За Dropshipping со Lancelot Про.
Супер Saver Превозот
Времето на испорака се меѓу 15 - 30 дена за сите главни дестинации. Предмети ќе бидат испратени во потрага по некои детали во рок од 48 работни часа по уплатата се потврди.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден. DIY Модна!
Ние нудиме на свој начин уникатен стил и накит. Ние сме подготвени да нуди решенија. Времето на испорака се меѓу 6 - 8 дена за сите главни дестинации. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас.
За да започнете dropshipping со Lancelot Про.
Стандард На Превозот
Стандард на превозот трае малку подолго од забрзана испорака но, чини помалку. DIY Мода накит компоненти!
18 MM гроздобер месинг круг pendant поставување,гроздобер бронза pendant база setting1411014-4
ξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ ξ¤ζ
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис.

Основни својства

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
1411014-4
Објектот Ширина:
1.8cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
рамки

Тие исто така купуваат со овој производ.