.

.

YJZT 10.4CMx19CM Poodle Куче Цртан филм Симпатична Животно Милениче Декорација Автомобил Налепница Ц1-9025

YJZT 10.4CMx19CM Poodle Куче Цртан филм Симпатична Животно Милениче Декорација Автомобил Налепница Ц1-9025

DEN 57.00
DEN 95.04
-40 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


YJZT 10.4 CMx19 CM Poodle Куче Цртан филм Симпатична Животно Милениче Декорација Автомобил Налепница Ц1-9025
Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба . 2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. 3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. 4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Бидејќи фокус, па професионални

Основни својства

Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
С1-9025
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
YJZT
Објектот Ширина:
10.4cm
категорија:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
19cm
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Тие исто така купуваат со овој производ.