.

.

Сиво црна 5pins автомобил водоотпорен авто конектор, машки и женски , вклучувајќи терминали и печат водоотпорен приклучување

Сиво црна 5pins автомобил водоотпорен авто конектор, машки и женски , вклучувајќи терминали и печат водоотпорен

DEN 1872.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Сиво црна 5pins автомобил водоотпорен авто конектор, машки и женски , вклучувајќи терминали и печат водоотпорен приклучување
Опис на производот :
10 X 5 дупка водоотпорен конектор (Машки)
10 X 5 дупка водоотпорен конектор (женски)
50 X метал терминал (Машки)
50 X метал терминал (женски)
100 X кабел печат водоотпорен приклучување
Производ слика :

Основни својства

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Големина:
NO
Име На Модел:
4PINS
Специјални Функции:
произведено во Кина
Напон:
12V
Материјал Тип:
Најлон, бакар
Интерфејс:
Micro SD/ТФ
Од Моќ:
NO
Автомобил Направи:
Мали автомобили

Тие исто така купуваат со овој производ.