.

.

Лофт Гроздобер Ретро Едноставна Кат Маса Светилка Леано Железо Светлина Уметност Светилка Занает Lampadaire Лофт Кафе Бар Продавница Коридор Дома Декор Нови

Лофт Гроздобер Ретро Едноставна Кат Маса Светилка Леано Железо Светлина Уметност Светилка Занает Lampadaire Лофт

DEN 2690.00
DEN 2832.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

За да Добиете Повеќе Избори Descriptiion : масата/кат светилка dispays тешки индустриски О В Бела стил од 20 век. Тоа придонесува гроздобер и антички амбиент за вашата спална соба или дневна соба средина. Материјал : леано железо Димензии : Однесуваат на фотографијата погоре. Сијалицата : За E27 штекер Напон : 110 V-220 V Тип : Подот/D esk Светилка Пакет се Вклучени : 1 X Кат/D esk Светилка (Сијалица не е вклучена во пакетот.) Белешки : Додатоци и други предмети се прикажани во слика не се вклучени.

Основни својства

Е Светилки Вклучени:
No
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Тело Материјал:
Железо
Е dimmable:
No
Напон:
220V
Стил:
Традиционалната
База Тип:
E27
Гаранција:
2 години
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
Метал
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
#A
Заврши:
Железо
Карактеристики:
#A
Тип На Објект:
Биро Светилки
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Гаранција:
2 години
боја:
Црна
Регионот на Производство:
Кина
Број на Светла:
1
Материјал:
леано железо
Стил:
Гроздобер
MPN:
не се применува
Тип:
Кат/Биро Светилка

Тие исто така купуваат со овој производ.