.

.

(50 јарди/многу) 1'(25мм) Зборови Печатени Organza Панделки трговија на Големо/ Роденденски Подарок Цвет Куп Кутии за Завиткување Декорација панделки

(50 јарди/многу) 1'(25мм) Зборови Печатени Organza Панделки трговија на Големо/ Роденденски Подарок Цвет Куп

DEN 451.00
DEN 474.72
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

12 /многу
парчиња / многу
Нови 50pcs трапезоидна форма бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување бонбони и чоколади 7*7*6cm US$ 13.89 /многу
парчиња / многу
. Ние ќе ги користат најдобрите испорака начин за вашата нарачка. Ние не го прифати итна цел, ако ви треба производи итно, ве молиме изберете експрес испорака. Кога ќе добиете цел, pls увид тоа веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата.99 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу полн цвет бонбони кутија покани за свадба wedding подароци и корист празник материјали 6.
50pcs/многу светло виолетова полн цвет Корист Подарок Бонбони Кутии празник материјали свадба покани партија supplies10.89 /многу
парчиња / многу
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Нови 50pcs големи димензии трапезоидна форма бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување бонбони и чоколади 9*9*7.
Име : Organza Лента
Материјал : 100% Полиестер
Ширина : 25mm
Должина : 50 метри/roll =45 Метри
Здраво На Сите :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не мора следење на информации. и некои ред можеби и ние ќе брод преку Експрес од наша страна, бидејќи ние мислиме дека тоа е подобро за време на пристигнувањето. Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 7 дена од денот на испорака,Сите предмети мора да бидат вратени во нивната состојба, со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.12 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу полн цвет бонбони кутија покани за свадба wedding подароци и корист празник материјали 6.78 /многу
парчиња / многу
100pcs 6*6*7little пеперутка бонбони кутија со малку картичка свадба покани празник материјали festivel обезбедува бесплатен превозот САД$ 24.00 /многу
парчиња / многу
100pcs/многу пвц бонбони кутија, јасно пвц кутија свадба декорации,празници снабдувањето со 3*3*3cm бесплатен превозот САД$ 17. Цел на лента Износ повеќе од 7ние ќе брод преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.ние не може да го контролира шпедиција. ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас. ние брод цел за тебе. Бизнис се базира на Кредибилитет. Политика На Враќање 1. Нормално, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 5days.89 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу Кина стил на невестата и младоженецот свадба корист бонбони кутија за свадба покани празник резерви на САД$ 8. ако ви е потребна за следење на информации(некои земја не поддржуваат Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Следење на информации), ве молиме изберете друга испорака начин. Ако вашата цел е итна, ве молиме изберете Експрес Испорака, и ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде големи попусти. Посебен случај можеби нема да. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не мора следење на информации . Повратни информации : ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации ,Ние веруваме комуникација е најдобар начин да се добие преку било каков проблем, па pls се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем.

Основни својства

Големина:
M
Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
25mm
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Жакард
Ширина:
1
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Материјал:
100% Полиестер

Тие исто така купуваат со овој производ.