.

.

Бесплатен превозот 11.1 v 5200mah ОЕМ Лаптоп Батеријата Um08a31 Um08a71 Um08a72 Um08a73 Um08b74 за Acer Стремат Еден A150-ап A110 Лаптоп

Бесплатен превозот 11.1 v 5200mah ОЕМ Лаптоп Батеријата Um08a31 Um08a71 Um08a72 Um08a73 Um08b74 за Acer Стремат

DEN 1290.24

Од стоката
Достапно е за нарачката


Прочитајте За НАС остануваат во светот врвот електроника производи база-Шенжен, имаме многу години expriment во лаптоп батеријата, според вашата потреба, ние нудиме висок квалитет на производите и врвна услуга за вас.Следење на број ќе бидат испратени до вас од страна оставајќи порака, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не го добиете вашиот објект.5-3hours
Гарантен Период
12 месец
Прашање Зона 1.Ако можете да го најдете она што ви треба на веб-сајтот,слободно испратете ни порака.Што е материјал од оваа батерија? Тоа е ОЕМ замена на батеријата.или лаптоп модел,можете да ги најдете за нивните лебл.Нашата цена не вклучува никаква царина или данок.1 V
Капацитет
5200m Ah
Одговара машина
за Acer Стремат Еден A150-ап A110 Лаптоп
Го Замени Батеријата Um08a31 Um08a71 Um08a72 Um08a73 Um08b74
Тип На Батерија
Li-ion батерија
Тежина
0. Тест добро, брзо shippment, да ensuer ќе добиете пакетот во најкусо време е нашата услуга цел.Како може да се плати ако јас не треба alipay?
Обично,ние прифаќаме alipay,ако у сакаат да плаќаат со paypal,pease контактирајте со нас. Повратни информации, Ние се потпираат на нашата Alibaba репутација и consomer задоволство да се успее, вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Сите во сите,Вашиот ги задоволи е нашата голема моќ за да се задржи се движи!
Бесплатен превозот 11.
Ако само пишуваат документ или sufe на линија,тоа може да трае повеќе часа.
Ние бидете сигурни дека за да се одрази на грешка и ветување дека нема да се случи следниот пат.Ако сакате да брод од пратката од страна на други побрзо express, екстра shippng на плаќање е потребно, ве молиме да побарате од нас за детали.Објектите ќе бидат проверени внимателно пред да го испратите надвор, па било вештачки штета одговорност не за нас.Колку долго можете да го користите?
Оем замена на батеријата обично може да трае,accutally тоа зависи од начинот на користење на лаптоп.Сите предмети ќе бидат испратени до вас од страна на Шведска пост/Малезија пост со бесплатен превозот во рок од 3 дена по вашата исплата, ве молиме offter ни целосната адреса/име и презиме/телефонски број, ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.1 v 5200mah ОЕМ Лаптоп Батеријата Um08a31 Um08a71 Um08a72 Um08a73 Um08b74 за Acer Стремат Еден A150-ап A110 Лаптоп
Pls не се грижат сликата шоу"4400m Ah"(тоа е стар акции пред)
Сите мои акции сега е 5200m Ah
Модел БР.Не можете само да го продаде лаптоп батеријата?
Ние главните продаде лаптоп батеријата,и ќе го задржи на листата дигитални cameral батеријата,телефон случај и други 3 C објект.Ако сте го купиле погрешна објект, наплата не му е дозволено, па мора да се осигура правото на батеријата сакате да ги купите, можете да побарате од нас да се најде вистинскиот.
Ако гледате филм или играте игри,тоа може да потрае повеќе енергија. Ако ви се задоволни со нашите производи и услуги, добра feedbakc ќе бидат високо ценети.Понекогаш време на испорака може да бидат заразени од лошите временски услови или големи празници во земјата.

Основни својства

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Um08a31
Компатибилен Бренд:
Acer
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Бренд Име:
KEFU
Батеријата Напон:
11.1 V
Тип:
Li-Ion
Производи Статус:
Акции

Тие исто така купуваат со овој производ.