.

.

M Приклучок 2-жичен ПРО Уво вибрации w/кабел за контрола на & МИКРОФОН за полнење за Motorola GP300 GP88 GP88S GP3688 P040 CP140 GP3188/HYT ТЦ-500

M Приклучок 2-жичен ПРО Уво вибрации w/кабел за контрола на & МИКРОФОН за полнење за Motorola GP300 GP88 GP88S

DEN 1152.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ние брод од страна на Кина Пост Воздухопловната или Speed Post или DHL .
* DHL / EMS за екстра пари . Со оваа 2-во-1 звучн.
Механизмот функционира како што следува :
Механички вибрации од уво-коска => електричен сигнал => пренесе радио transceiver
Бидејќи звучн. Ве молиме НЕ го напушти Неутрални или Негативни повратни информации пред да не контактирате ако имате било какви се жалат. Графикон 1 покажуваат дека обичен звучн.
Со антена, спојувалка за каиш не беше нудат гаранција. За наплата случаи, 10% од набавната цена ќе биде одбиен во исплатата како нашата администрација трошоци. По приемот на вашата исплата, точка(а) ќе биде предаден во рок од 24 работни часа.
Ако сакате курир/изразат превозот со ЕМС или DHL, ве молиме контактирајте не за цена. Време на испорака сад / Велика Британија / Австралија 7-14 дена Канада 7-21 работни дена Бразил / Јужна Америка може да потрае до 6-8 недели поради строгите Обичај Инспекција Италија / Франција / Шпанија / Германија/ Источна Европа може да потрае и до 6-8 недели поради строгите Обичај Инспекција Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници./микрофон, може да се ослободи од посебен микрофон./микрофон најдобри врши во опсег од 1400 да 1800 Hz додека ново дизајнирани модел што е прикажано во График 2 обезбедува одлични перформанси во опсег од 900 да 3900 Hz./микрофонот е скриена во вашиот ушниот канал, тоа не е чувствителна на секој бучавата во позадина. Со многу повеќе чувствителни микрофон, пренос станува појасна и нарушување е значително намалена. Ние немаме контрола
околу тоа што на даночните власти ќе ги полните и купувачи се
одговорен за плаќање на даноци.
Времето за испорака е прибл.5-10 V DC; Отпорност : 4. Замена на ставка(и) или враќање(s) ќе се реши во рок од 7 дена од денот на клиенти примена на оригинални item(s).
Хонгконг Воздух Mail Бесплатен Превозот 2-жичен ПРО Уво вибрации Уво Коска w/кабел контрола Прст PTT & МИКРОФОН за полнење за Motorola GP328 GP338 GP340 GP360 GP380 GP640 MTX850 PRO5150
Оваа нова Уво-Вибрации 2-во-1 Звучн. Превозот цена за гаранција поправка/замена треба да се плати од страна на купувачот.
Без посебен микрофон, која може лесно да се детектира со луѓето околу вас, ова е исто така се идеални за надзор цели и безбедноста на аеродромите, казина, толпата контрола на конвенции и концерти, и други работната средина и да бара дискретна комуникација.
Земјата Прибл./Микрофон.
Регионот
Проценето време на испорака (во работни денови)
U.
Компатибилен Радио Модели MOTOROLA CP88, CP100, CP150, CP200, CT150, CT250,
CT450, CT450 LS , ECP100, GP68, GP88 S, GP308, GP350, GP2000,
GP3688, GP3188, GTI, geforce GTX, LTS2000, P040, P080, - апарат p110, P200, P1225, P1225 LS, PR400, PRO1150,PRO2150, PRO3150, PMR446, SP10, SP21, VL50, VL130, Feidaxin FD-150 A, FD-160 A , FD-450 A, FD-460 A HYT ТЦ-500 PUXING PX-508 U , PX-999 KIRISUN PT578 U , S760 U , S780 U , S785 U
Комбинираат Набавка :
Ние нудиме се комбинираат за купување на попуст, Купи повеќе,Заштедат повеќе.
Размена, Наплата и Враќање Упатства
Ние нудиме 7-ден на размена и наплата политика за неисправни предмети и незадоволителен купување.

Основни својства

Тип:
Додатоци
Бренд Име:
HIROYASU
Димензии:
1.3 m
Број На Модел На:
ИО-M
комуникација:
2-жичен
боја:
Црна
Функција:
Поништување Бучава
Конектор:
M Приклучок
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.