.

.

лицето носот, вратот поддршка подготвуваат маска за нега на кожата зима лицето маска Божиќ Промоција Зимски Спортови ВРАТОТ ПОТОПЛИТЕ

лицето носот, вратот поддршка подготвуваат маска за нега на кожата зима лицето маска Божиќ Промоција Зимски Спортови

DEN 311.00
DEN 432.00
-28 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Ако ви треба blue & црвена маска, pls ни e-mail кога се направи исплата. По нашите потврда на приемот, го вашето плаќање ќе ви бидат вратени. Една големина за сите Унисекс за маж и жена Сосема нов и висок квалитет на производот Може да се strethable и дише Флексибилни и мека Боја : Црна Материјал : Neoprene Забелешка : ова е само за црна лицето маска. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. И тоа е одлично да се носат за сите отворено зимски активности како тоа ќе го задржи вашето лице и врат потоплите. Ви благодариме!.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Нашата цел е задоволството на клиентите!
6.П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет?
A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
5.
1pcs/многу Божиќ Промоција Зимски Спортови ВРАТОТ ПОТОПЛИТЕ ЛИЦЕТО МАСКА
Функција :
Ова е моден стил лицето маска и подолго од другите ќе може да се купи на пазарот.П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
Ние нудиме бесплатно врати превозот за оние цел што не се совпаѓаат со нивните онлајн описи објавено на Aliexpress.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.
Ние прифаќаме alipayhere. Тоа е за ски, снег, велосипед, мотор & ловец итн, дури и во зима. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Ние само брод да се потврди цел адреси. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Вие задоволство е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Кога услов за тврдат дека се исполнети, може да се врати на предмети за нас без трошоци.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.П : Дали ќе го прифати капка-превозот?
A : Да
2.П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната Бесплатен Превозот.

Основни својства

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Материјал:
Памук, ABS
Број На Модел На:
Вратот Потоплите
Ефект:
Анти-Навремено
боја:
црвено црна, сина

Тие исто така купуваат со овој производ.