.

.

Мека Светлина Diffuser Камера Портрет Флеш Покрие Крпа Торба

Мека Светлина Diffuser Камера Портрет Флеш Покрие Крпа Торба

DEN 997.92

Од стоката
Достапно е за нарачката

Тешко случаи треба силна завари и засилен аглите и рабовите за да се заштити од грубото ракување. Големи, тешки случаи се добие на начин и се тешки за да се сместат. Светлината Diffuser Случај придава може да се додадат во склопот каде неговата потребни!
Спецификации : Светло Diffuser Случај е направен од платно, мека и издржливи Тоа е потребно procduct за вас Филтер Случај носи погодност за вас, кога ви носат камера отворено може да се носи на вашата камера и други додатоци со овој Филтер Случај Филтер Случај е идеален за заштита на вашите вредни леќа од гребнатини и прашина Филтер јас nner слој е направен од silkete материјал да им помогне одржите вашиот филтри чисти и е подготвен за користење Филтер случај обезбедува крајната решение за складирање и заштита за вашите филтри Овој филтер случај многу погодна за различни филтри за фотографија љубовници да одат надвор да се користи, лесно да се носат и зачувување на филтри
Детали :
Дебела Филтер Флеш Покрие Торба обезбедува одлична заштита и шок апсорпција за вашите леќи Оваа кожа случај е удобен за носење, филтер Случај нуди безбеден систем за спроведување на дополнителни филтри Направени од високо квалитетен материјал, камери бараат заштита од елементи и злоупотреби на секојдневна употреба и патување Овој филтер случај многу погодна за различни филтри за фотографија љубовници да одат надвор да се користат, лесно да се носат и зачувување на филтри
Како да ги Собереш Заштитна Камера Случај : да се Разгледа на опрема во камерата случај и да се одреди колку простор ви треба. На средни торба која ја држи оваа опрема и тежи повеќе од 20 кг. Камери бараат заштита од елементи и злоупотреби на секојдневна употреба и патување. Квалитет Филтер Случај е составен дел од било фотографот инвентар.
Пакет се Вклучени : 1 x Крпа Торба. Купи случај дека идеално има две камера тела, две или три леќи и флеш единица. го намалува заморот на фотографот. Изберете compartmentalized случај да се одржи многу различни парчиња на опрема. Тоа е неопходно procduct за вас, ако ја користите камерата премногу. Многу пати само камерата е во режимот на камера случај. Тешки случаи може да изгледа посигурно, но често се одбива. Солидна шевови на меки предмети и способноста за поделба на внатрешни работи е од суштинско значење.
Повторно сте во потрага по Мека Светлина Diffuser Камера Портрет Флеш Покрие Крпа Торба? Тука е вашето решение!Ова е сосема нова Мека Светлина Diffuser Камера Портрет Флеш Покрие Торба. Се погледне за еден лесен-за-торбичката за тоа е светлина и одговара на потребите на фотографот. Многу случаи нудат кука и се погледне стил внатрешни работи дека reconfigures на фотографот вкус или потреби. Други времиња леќи, трепка, tripods и друга опрема треба безбедно место во рамките на заштитни случај, како и. Чувајте ги следниве совети на ум кога изборот на случај за заштита на алатката што ја доловува својата повеќето скапоцени спомени.

Основни својства

Бренд Име:
Godox
Компатибилен Бренд:
CANON

Тие исто така купуваат со овој производ.