.

.

[сребро] сребро елени кралот S925 трговија на големо сребро инкрустирани гранат антички стил женски тока уво

[сребро] сребро елени кралот S925 трговија на големо сребро инкрустирани гранат антички стил женски тока уво

DEN 1537.00
DEN 1920.96
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

00 двострано будистички додатоци ¥ 74.
15011003793
010-82200248
B029-B030
.00 двострано будистички додатоци ¥ 121.00 двострано будистички додатоци ¥ 49.00 двострано будистички додатоци ¥ 34.00 двострано будистички додатоци ¥ 78.00 двострано будистички додатоци ¥ 87. Хонг Конг, Macao и Тајван и странски региони да биде надвор од опсегот на пакет mail
нашите пакување е многу сериозна ЕМС потврда мора да биде во надворешното пакување е во добра состојба, под услов да го отвори пакетот да проверете дали постои скршени или погрешно стоки или недостаток, и така натаму и така натаму
на национално ниво општи
контакт на национално ниво општи мобилен телефон адреса xinjiekou северна улица, xicheng област на Пекинг waterlooville Jewelry трговски центар
Нема.00 двострано будистички додатоци ¥ 30.00 двострано будистички додатоци ¥ 63.4 cm еден пар на мерење за : 2.00 двострано будистички додатоци ¥ 71.00 двострано будистички додатоци ¥ 68.00 двострано будистички додатоци ¥ 78.00 двострано будистички додатоци ¥ 94.00 двострано будистички додатоци ¥ 215.00 двострано будистички додатоци
јуани S925 чисто сребро пломба
сребро инкрустирани гранат уво клип парична казна сребро трговија на големо Тајландски сребро трговија на големо бебе archaize стил
стоки големина за 1.4 см широк : 1.00 двострано будистички додатоци ¥ 95.00 двострано будистички додатоци ¥ 50.00 двострано будистички додатоци ¥ 23.00 двострано будистички додатоци ¥ 111.2 g
стока код SLS30175
【 прашања во врска со слики надвор боја 】 【 злато царот накит линија 】 сите бебе ветување во природни outdoor Light photo Then директно слики од екранот на компјутерот испратите што е сега можете да видите слики колку што е можно за вас да се покаже бебе во нивната оригинална состојба, но поради фотографирањето светлина средина опрема и Прилагодувањата за екранот, и така натаму е неизбежен причина постојат некои боја разлика, повеќе или помалку, ако продолжат слика во согласност со физички 100% ве молиме да се разгледа за да се биде јасен во врска со тоа дали да купите поради користењето на камерата performance So често материјал објект ќе биде поубав од фото 【 прашања за враќање 】 за стоки не се задоволни, ве молиме кај стоката во рок од 3 дена од денот на предложените моменталната фотографија и да издаде стоката мора да се осигура дека стоката и пакување на целосна вклучувајќи стоки себе стокови пакување кутија висат јаже и други подароци note If имаат оштетување на стоката, продавачот нема право да се одбие, ќе бидат земени во знак за стоката беше ситуација на издавање на сертификатот 【 повеќето од нашите производи не се справи со сертификат 】 ако ви треба сертификат ние мора да се справи со, но треба да се додаде јуани сертификат 5sided будистички додатоци ние сите стоки гаранција за фунта сребрен накит, како што не е загарантирана да се вратат и да bear Delivery и оценување полнење back Thai сребро трговија на големо страна, тоа значи дека сте се согласиле на горенаведените услови
ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе wholeheartedly за вашата услуга ви посакувам среќен шопинг прашањето на плаќање, ние не го прифати вербални нарачување 【 препорачуваме alipay трансакции 】 ве молиме плаќање во рок од 3 дена по фотографиран во спротивно ние ќе имаме право да ја продаде стоката за други пријатели потреба, ве молиме да обрнете attention Need банкарска сметка на remittance, ве молиме контактирајте ме, ви благодарам за вашата соработка добивме вашата исплата во часови ќе акции за вас да се заврши или испраќање
ние ги испратите yuantong изразат стандардниот на национално ниво општи 24 дена ќе бидете во можност да примате според растојанието
еден илјади јуани на погоре испраќање поштенски посебен случај ние ќе ве информира купувачот 2-5 како што се изразуваат празник временски услови и така натаму двострано будистички додатоци
ве молиме да контактирате со service Cover поштарина .

Основни својства

Бренд Име:
BOCAI
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Кубен Циркони
Големина (Должина * Ширина):
45mm * 30мм
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Жените
Процесот:
Archaize процес
Пакување:
Независна пакување
Потекло:
Кина

Тие исто така купуваат со овој производ.