.

.

Бесплатен превозот Голема големина сценографијата ѕид tapestry,италијански харбор,класичен дизајн

Бесплатен превозот Голема големина сценографијата ѕид tapestry,италијански харбор,класичен дизајн

DEN 606.00
DEN 796.80
-24 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние сме среќни да се комбинираат на повеќе објекти, од една пратка да ги зачувате вашите превозот цена.
Превозот
1.
Опис : Жакард ткаени tapestry, Gobelin таписерии,Ткаенина слика,Текстил уметничка слика,Ѕид виси, Декоративна слика, Масло-слика-како слики
Димензии : 40x80cm
Материјал : Европски стил со висок квалитет жакард-ткаени tapestry, парична казна и густа,со dimentional текстура, изработени од памук, споен со полиестер
Боја : ретро и потсетува,повеќе мракот отколку маслото, бидејќи тоа?s текстил
Карактеристики : повеќенаменски, перат, odourless, животната средина и мултифункционални, висока резолуција и на нафта сликарство-како стил
Историја : потекнува од Франција и Белгија палата 17-ти век, репродукција на античкиот слика од жакард loom
Класа : висок квалитет, Луксуз,симбол на член на кралското семејство
Стил : Уметност Оркестарот таписерии изработка модерен стил
Изработка : ткиво на жакард loom.Значи, ако се купи само 1 или 2 компјутери ,ве молиме да се купи ткаенина слики внатре само.Ние како сериозни купувачи.Тие се навремено ажурирани.
Ве молиме имајте во предвид : Ткаенина само, Рамки,виси прачки и tassels на сликата за dispaly намена и не се вклучени во аукција.Тоа?s ткаенина уметничка слика направени од различни бои предиво,ткаени за жакард loom. Ако вашата нарачка вкупниот износ е повеќе од $100 време(мешани дезени и големини),ние ќе ја испорача стоката од DHL, или ЕМС бесплатен превозот
Услуга
Се проценува испорака Датум
Кина пост Воздух mail
15 - 30 дена
DHL, или ЕМС
5 - 12 дена
2. Враќање на средствата, вклучувајќи P&P ќе биде изречена во случај кога објектот(s) не е како што е опишано.
Почитувани клиенти,Може да го имам вашето внимание ве молиме пред да конкурираат и да платат :
Тоа?s не печатени сликата,не маслото,не игла работа објект,не везови.00 /парче
Бесплатен превозот топла продажба gobelin, убава паун ткаенина слика US$ 19.
Ако сте задоволни со објектот што го наредил, ве молиме оставете позитивни повратни информации, така што тоа може да им помогне на другите се направи вистинскиот избор. Овие трошоци се на купувачот одговорност.00 /парче
Бесплатен превозот топла продаде ткаенина слика,нови технички предмети,gobelin таписерии,слатка љубители на замав US$ 15.
Нашиот дизајни има 4 вида : пејзаж,уште живот со цвеќиња,луѓето и животните.00 /парче
Бесплатен превозот топла продаде ткаенина слика,нови технички предмети,Убавина со Статуата US$ 15.И ако се купи големи КОЛИЧИНА на пример повеќе од 100pcs со рамка ќе биде исплатлива.Ве молиме одете на мојот продавницата за повеќе достапни опции.00 /парче
Бесплатен превозот топла продаде балерините ткаенина слика,нови технички предмети,фабрика продаде US$ 12.00 /парче
Бесплатен превозот gobelin таписерии,сценографијата стил ткаенина оркестарот слика,ѕид hinging US$ 22.00 /парче
Бесплатен превозот познатиот уметност ткаенина слика,Ангел главата,gobelin таписерии US$ 19.

Основни својства

is_customized:
Yes
Техника:
Ткаени
Тепих Продажба:
retail & трговија на големо
дизајн:
Aubusson
Обликот:
правоаголник
Шаблон Тип:
Сценско
Стил:
Жакард
Материјал:
Полиестер / Памук
Рамка:
No
Шема:
Пејзаж
Број На Модел На:
FJ-344
Чистење Тип:
Рака Мие
Шема:
Текстил
Жакард:
ткаат
Тип:
слика
Димензии:
40x80cm
Занает:
Ткаени
Материјал:
Полиестер / Памук
дизајн:
Европската сценографијата
Стил:
Жакард
боја:
различни colores предиво
испорака:
Виткање ЛЕСНО испорака

Тие исто така купуваат со овој производ.