.

.

35V220UF 220UF35V нови вистинска смарагд додаток electrolytic кондензатори за Јачина : 8X12 на Точноста: 20%

35V220UF 220UF35V нови вистинска смарагд додаток electrolytic кондензатори за Јачина : 8X12 на Точноста: 20%

DEN 538.08

Од стоката
Достапно е за нарачката

- Оној што се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро. Ние разбираме понекогаш имате проблем со купувањето но, што и да е и двата ве молиме доверба дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни Фер и Објективни повратни информации е многу ВАЖЕН за нашиот углед и ние 'l l биде многу благодарен ако можете да контактирате со нас пред бригада Негативни/Неутрален повратни информации. - Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот и двете ве молиме оставете белешка во својата цел.
Дали се напомене дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори. - и двете ве Молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме olve на проблемите. По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена. - и двете ве Молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.
џиновски
1. - DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонг Пост се сите достапни. Овие гасови се обезбедени од страна на купувачот.
На Увозни давачки или Давачки
1.
Плаќање
1.

Основни својства

Бренд Име:
KEEZEL
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
Тип:
Стандард
Примена:
Стандард

Тие исто така купуваат со овој производ.