.

.

4 Парчиња Само Лепило еластична Nonwoven Сплотена Завој заеднички заштита мешана боја

4 Парчиња Само Лепило еластична Nonwoven Сплотена Завој заеднички заштита мешана боја

DEN 326.00
DEN 384.00
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


4 Pcs само лепило не-плетени завој ќе добиете.
Функција 1.Nowoven материјал ,Удобно и мека 2.Одлична лесно да се солза од рака ,дури и деца . 3.Високо надградливоста 4.Високо водоотпорен,дише 5.Различни бои да се избере 6.Со симпатична графика ,повеќе интересно , повеќе популарни. Погоден 1.Може да се користи за прст 2.Може да се користи за рака 3.Може да се користи за глуждот 4.Може да се користи за заеднички 5.Може да се користи за различни делови на човечкото тело 100% точната големина 100% обезбедување на квалитет 100% во акции и испорака брзо Пакет вклучуваат : 4 Pcs завој Слики :

Основни својства

боја:
Небото сино, Трева зелена, Розова, Невидливи зелена, Кожа, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Црна, Жолта, Виолетова
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
Elysaid
Ефект:
Коска Нега
Материјал:
Не-плетени
Број На Модел На:
Ae005002
Име на производ:
Само Adherent Завој
Тип:
Спорт/Отворено/Хируршки Материјали
Својства :
Медицински Материјали & Додатоци
Функција:
Breatheable, само лепило и лесно солза
Употреба:
Козметички, заштита и третман
Примена:
Спорт/медицински/миленичиња
Материјал:
95% не-плетени+5% spandex
Големина:
25мм*4.5 м
клучни зборови:
Кампување лов додаток
сертификација:
CE/ФДУ/ISO

Тие исто така купуваат со овој производ.