.

.

Силиконски торта мувла 8 со кружни цвет во форма на желе пудинг мувла ФДУ квалитет рачно изработени Лесно ослободување ѓубриво CDSM-289

Силиконски торта мувла 8 со кружни цвет во форма на желе пудинг мувла ФДУ квалитет рачно изработени Лесно ослободување

DEN 199.00
DEN 248.64
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

РУСКИТЕ КУПУВАЧИ : БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ЗА ВТОРИОТ ОБЈЕКТ (ВО ЕДЕН РЕД) ВО РУСИЈА. КУПИ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ.
1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 29*16*3cm Дупка големина : 6*6cm Производ тежина : 126g

Основни својства

Бренд Име:
БЕЈКЕР ДЕПО
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,ЕЕЗ,LFGB,SGS,ФДУ,CIQ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Тип:
Торта Алатки
Производот Категорија:
торта
Обликот:
Неправилната Форма
Num.:
CDSM-289
Употреба:
Пекарница
Големина:
29 * 16 * 3cm
категорија:
Печење мувла / торта мувла
Тежина:
120g

Тие исто така купуваат со овој производ.