.

.

Црна Sequined Џез Trilby Шапка Chapeu Fedoras Мајкл Џексон Фаза Перформанси Капи 21pcs/многу Бесплатен Превозот Со ЕМС IV-067

Црна Sequined Џез Trilby Шапка Chapeu Fedoras Мајкл Џексон Фаза Перформанси Капи 21pcs/многу Бесплатен Превозот

DEN 3522.72

Од стоката
Достапно е за нарачката


* Материјал : Полиестер & Памук;
* Боја : ЦРНА;
* Големина : внатре headsize на 57cm & 58cm;
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПОКАЖЕ
ПЛАЌАЊЕ
* Нормално, за safty причини,
наредните 24 часа по уплатата се потребни од страна Aliexpress да се потврди цел.
тогаш ние се дозволени за процесот на редот и брод надвор.
така pls организира плаќање во време, така што ние можеме да брод предмети од порано.
* Цените не вклучуваат никаква царина или должност,
така ние го цениме вашето разбирање дека ние НЕ сме ОДГОВОРНИ за
било данок и/или должност наплаќа од вашата влада.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
* Нормално, e Packet, Кина пост или ЕМС е наш основен бесплатен превозот начини.
Во Франција, Велика Британија, Норвешка, руската Федерација, Украина, Австралија, Канада, сад, Израел, Саудиска Арабија, налози ќе бидат испратени од страна на e Packet, кој е побрз.
Тоа обично трае околу 10 до 25 работни дена за да стигне до вас од страна на EMS,
додека за 20 до повеќе од 50 дена од Кина пост.
* HK пост, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, SF е исто така достапен со нас.
pls контактирајте со нас за конечниот вкупниот износ ако spicific превозот начини е потребно.
СЕ ВРАЌА & НАПЛАТА
* Ние ќе бидеме среќни дека сте задоволни со објектите што сте ги примиле.
Така ОДГОВОРНИ НАДЗОР е дадена на сите предмети пред тие се испраќаат надвор.
* Сепак, ако се погрешни или избега предмети се доставени,
може да се врати ни за замена, без да плаќаат никакви други давачки.
Вие исто така може да побара целосна наплата на 7 дена, вклучувајќи го објектот-примени ден.
Забелешка : Ако нема грешки се предизвикани од транспортот, превозот цена нема да бидат вратени,
или тоа е треба да се посвети повторно да се замени, ако барањето за рефундирање или замени.
ПОВРАТНИ информации
* Ние придаваат големо значење за вашето задоволство и добар фидбек.
PLS се чувствуваат слободни да не контактирате ако нешто се случува и го прави да се чувствувате задоволни.
Ние ви гарантира дека ќе направиме се што можеме да го реши секој проблем.
ЗА НАС
* Да се стане добар снабдувач, ние ви обезбеди висок квалитет, конкурентна цена и брза испорака.
Прилагодување и мали наредби се секогаш добредојдени.
Така е било барања и сугестии од вас.

Основни својства

Тип На Објект:
Fedoras
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Формално
Пол:
Унисекс
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
IV-067
Материјал:
Полиестер & Памук
боја:
Црна
Headsize:
57cm & 58cm

Тие исто така купуваат со овој производ.