.

Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.RetunНие д�

Писмо шарм pendant,ве молиме кликнете подолу вебстраница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1334089 / search?origin=y&Search Text=letter+ш

Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте

Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информ

39 / многупарчиња / многуOMH трговија на големо 20 Pcs 9x8mm микс накит DIY голема дупка ААА кристал монистра Пог

comUPSотЗа 35 денаwww.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен и�

Ако сте задоволни со производи,очекувам можете да ме остави позитивен фидбек (Envío libre глобалниот)Нема сл

Точка БР : X328Стил : се Вклопува бренд нараквициКамен Боја : јасноМатеријал : Вистински 925 Sterling SilverEvironmental С

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит

Име : DIY pendantБоја : СребренаГолемина : Како се покажеМатеријал : сребро 925Цена за 26pcsАко ви треба само некои

Реден Број : 20pcs / многуПредмет БР : 001643Објектот Matetials : Цинк ЛегураГлавната Боја : Анти сребро.Објектот Го�

Опис : Количина : 20 PCSБоја : Мешана БојаИспорака Метод : 1) Точки ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по

Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме �

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Поради акции статус и временски разлики,

20pcs / многу Посебни Наставник Лебди Шарм Живеење Стакло Меморија Lockets DIY Накит Шарм трговија на Големо Ле�

Почитувани,Среќна Нова Година.Ние ќе го суспендира пратки во текот на Пролетниот Фестивал(8 Февруари до

LINSOIR 2 парчиња Розово Злато во Боја Лист Шарм Приврзоци Одговара Хривнија Ѓердан Наоди од Метал Filigree Pendant

Состојба100% Сосема НовМатеријал : Цинк Легура (олово бесплатно)Бојакако на сликаКоличина : 10pcsГолемина н�

Топла продажба 20pcs / многу кристал ѕвезда лебдат шарм сребро Алуминиум шарм живеење стакло меморија lockets

Топла продажба 20pcs / многу брат Срцето Лебди шарм Легура Шарм Живеење стакло Меморија Lockets DIY жена НакитП�

Answer : ___________________________ Note : pendant големина за должината 20~27,ширина 11~19cm,да може да се меша стил,или,единствена

Ве молиме имајте во предвид : 1.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слобо�

1lot =50pcsМешани случаен = мешана боја имаме во акции.Количина за секоја е случаен.Ние можеме да произведува

Може да се откажам мобилен телефон синџир за снабдување,Начин На Плаќање : Прифаќаме само Зачувам .Од бе�

Нов Стил CZ Кристал Големото Око Spacer Монистра Врвен Квалитет Конектори Одговара Мажи жени Хривнија Ѓерд�

Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!WTJF218 W

ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве м

П : Може ли да се добие било попуст?A : да, вие автоматски ќе добиете 20% попуст попуст ако купуваат повеќе о�

ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве м

зошто толку евтини тука???1)Ние само се продаваат по фабричка цена!2)Можеме да испратите дното превозот це

Опис На Производот : Бренд Име : Grace AngieКарактеристики : Накит Наоѓање Шарм Додатоци Ѓердан PendantБоја : Роза

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL / EMS превозот за цел погоре 200 USDмали пакети вистински сува притисне цвет колек

REGELIN Антички Бронза Шупливи був Шарм Pendant 2 парчиња 52x26mm за Diy Ѓердан Накит Изработка на рачно изработени �

сад $ 1.4 / Парчесад $ 0.09 / Парчесад $ 1.8 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчесад $ 0.27 / Парчес�

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 21mmx16mm дупка 2mm Материјал : Цинк Легура Метали(олово слободни) Состојба : НоваКонв�

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 21mm x18mm , дупка 1.3 mm Материјал : Цинк Легура Метали(олово слободни) Состојба : НоваК�

Моден МултиСтил 12 КОМПЈУТЕРИ Заградени Цилиндрична Форма Природен Камен Шарм Pendant Одговара DIY Ѓердани З

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум Згодна и стилски накит наодиправење на ваш

НОВО КЛИКНЕТЕ НА СЛИКАТА ЗА ДА ПРОДАВНИЦА СЕГАПОВЕЌЕ ЗБОР ШАРМ СЕ ОДНЕСУВААТ НА : Подетални ИНФОРМАЦИИ

Welcom до нашата продавница.Спецификации : Големина : 6*9 mm (една рунда) Материјал : Алуминиум,ЦиркониКоличин�

Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay,

****** Почитувани клиенти, Кина е најголем свечена фестивал Пролет Фестивал се приближува Сите во Кина ќе

Лебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки ШармЛебдечки Шарм$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многу$3.04 / многуЛебдечки �

зошто толку евтини тука???1)Ние само се продаваат по фабричка цена!2)Можеме да испратите дното превозот це

Точка БР : AMLD012Стил : се Вклопува бренд нараквициТип : AMLDМатеријал : Вистински 925 Sterling SilverEvironmental Стандард :

99 / многупарчиња / многу100 Pcs Тибетската Сребро Алуминиум Божиќ Мешани Снегулка Шарм Pendant a0611 Меѓутоа, ку

*Детали За Производот100% Сосема Нов и Висок КвалитетКоличина : 50pcМатеријал : Цинк ЛегураОблик : ШапкаГоле