.

.

RFID близина EM картичка копче за фоб 125kHz,форма картичка,keyfob ознаки ,мин:500pcs

RFID близина EM картичка копче за фоб 125kHz,форма картичка,keyfob ознаки ,мин:500pcs

DEN 4108.32

Од стоката
Достапно е за нарачката


Клучни ознака е еден вид на чип картичка ,големината е како меѓународен стандард ,тоа секогаш користете Сертификат за лична карта, контрола на пристап, транспорт ,библиотека, паркинг и сл
Чипови : ЕМ Швајцарија мала електрична енергија EM4102 вода
Оперативен фреквенција : 125 KHZ
Растојание на реакција : 4-10cm
Енкапсулација материјал : ПВЦ. ABS
Типична примена : Timecard,enterprise една картичка систем итн.
ние имаме различни бои, вклучувајќи ги и сина, црвена, жолта,
pls остави порака за боја кога ќе го поставите цел,на стандардна боја е сина.
За транспорт : Бизнис експрес се : Fedex, ТНТ,DHL, UPS-от, Aramex ,ЕМС. Според различни земји ,ние ќе го избере различни од по Експрес компанија. Општо земено, ние ќе го избере последниве лет ,лесен начин да се расчисти на царинската управа. обично брод од страна на курирската служба DHL. Но, следете земја само се испраќаат од страна на EMS, како busniess изразат не може да се објасни на овие земјата на царинската управа. земјата се : Бразил, Аргентина, Белорусија, Русија, Казахстан, Таџикистан, Узбекистан.

Основни својства

Бренд Име:
FENGLIANSECURITY

Тие исто така купуваат со овој производ.