.

.

Vestidos Madrinha Деверуша Фустани Долг Чипка Ремени Нане Зелена Линија Pleated Chiffon Свадба Партија Се Облекуваат 2018 Нови Пристигнување

Vestidos Madrinha Деверуша Фустани Долг Чипка Ремени Нане Зелена Линија Pleated Chiffon Свадба Партија Се Облекуваат

DEN 2905.00
DEN 4149.60
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Vestidos Madrinha Деверуша Фустани Долг Чипка Ремени Нане Зелена Линија Pleated Chiffon Свадба Партија се Облекуваат 2018 Нови Пристигнување * Фустан Материјал : Chiffon * Назад Дизајн : Патент , но ако ви се допаѓа Чипка , pls контактирајте ме. Најефикасен курир ќе се применува. Ние не може да гарантира, затоа ве молам не го оставајте цел ако сеуште инсистира 100% сличност. Овие трошоци не продавачот одговорност. Можете да изберете методи ви се допаѓа кога ќе се направи исплата.
Можете да изберете стандардна големина од нашата големина на табелата подолу, или можете да ни понудат свој детални мерења како и на форматот што е прикажано подолу. Природна Висина : Cm/6 Инчи. Ви благодариме за вашиот undertstanding. *Фустанот не вклучувајќи и други Додатоци. Тоа е купувачите одговорност за плаќање на враќање или размена на поштарина. Пред ставање на ред, ве молиме да ги прочитате сите наши огласи внимателно, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме. Висина на високи Потпетици : Cm/7 Инчи. Оваа венчаница треба petticoat, дали треба еден? Да или Не
Методите на плаќање што се прифати Western Union, Money Gram, Пари Booker, Master Card, VISA и така натаму. Биста : Cm/2 Инчи. *На Деверуша Фустан Направи многу Згодна во Свадба . На пример Дестинација за Време на Испорака Такси Онлајн Следење на EMS САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Европа, Австралија, Азија и 7-10 работни дена Види Цена Каталог Да Јужна Америка, Африка 8-15 дена Види Цена Каталог Yes Други Земји DHL САД, Канада, велика БРИТАНИЈА, Европа, Австралија, Азија 3-5 дена Види Цена Каталог Да Јужна Америка, Африка 4-6 дена Види Цена Каталог Yes Други Земји ТНТ Австралија, Нов Зеланд 3-5 дена Види Цена Каталог Вие Увозни давачки, даноци и давачки не се вклучени во intem цена или превозот цена. Ви благодариме за вашиот undertstanding. Ние не може да гарантира, затоа ве молам не го оставајте цел ако сеуште инсистира 100% сличност. Ние силно препорачуваме да најдете професионален се прилагоди за да се измери за вас внимателно по Обичај Мерења Упатство пред купување на gown онлајн. Половината : См/3 Инчи. Сите се облекуваат треба да се нарачана! Целата сопствени направени процес(од денот ние го добиете вашиот плаќање и мерења) ќе се 10-15 работни дена (Итни налози, освен) . Сите се облекуваат треба да се нарачана! Целата сопствени направени процес(од денот ние го добиете вашиот плаќање и мерења) ќе потрае 15-20 работни дена (Итни налози, освен) . Наддавање е само за облека! Ако сакате accessaries, ве молиме контактирајте со нас! 3. За Сопствени Направени Фустан, ве молиме да ги пополните формата подолу и да понудат на нас кога ќе го поставите цел. Фустан може да се направи во сопствени големина, боја, дизајн. Нема готови било фустан. *Жените домот долго вечер paryt Gown.
Како што е меѓународниот превозот услуга, време на испорака и поштенски се разликуваат од различни региони. Како чесен продавачот, ние гарантираме фустан ќе биде 90%-95% исто како и оригиналната слика за да се прикажат .

Основни својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Бренд Име:
EVERBEAUTIES
Број На Модел На:
EB0509
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Вграден Градник:
Yes
is_customized:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Pleat
Возрасна Група:
Возрасни
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Стил:
А-Линија
Ткаенини:
Chiffon
Фустани Должина:
Кат Должина
Состојба:
Нови
Облека Нега:
сува чиста
Место на Потекло:
Suzhou,Кина
Is_customized:
Yes
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Тие исто така купуваат со овој производ.