.

.

Мешани Гроздобер Сребро Глеѓ Желка Шарм Ѓердан Вистинска Кожа Јака Ѓердан Приврзоци За Жените Мода Накит ТОПЛА S365

Мешани Гроздобер Сребро Глеѓ Желка Шарм Ѓердан Вистинска Кожа Јака Ѓердан Приврзоци За Жените Мода Накит ТОПЛА

DEN 52.00
DEN 61.92
-16 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Трговија на големо Мода Гроздобер Сребрен Крст Черепот Крсте Шарм Pendant DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 100pcs 26*41mm Z1258 US$ 19.99 /многу
100 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Гроздобер Silvers Filigree се Моли Рака Шарм Pendant DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 200pcs 19*8мм Z1262 US$ 16.99 /многу
200 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Гроздобер Сребро Мазна Месечината 3 D Шарм Pendant DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 100pcs 31*13mm Z1265 US$ 24.99 /многу
100 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Гроздобер Сребро Големи Едрилица Шарм Pendant DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 60pcs 50*39mm Z1267 US$ 25.99 /многу
60 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Гроздобер Сребро Разгледница Шарм Pendant DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 100pcs 26*16mm Z1257 US$ 16.99 /многу
100 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Гроздобер Сребро Filigree Исус Крстот Шарм Pendant DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 60pcs 24*22mm Z1268 US$ 13.99 /многу
60 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Гроздобер Silvers Filigree букви "Надеж" Шарм Pendant DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 200pcs 13*9mm Z1260 US$ 9.99 /многу
200 парчиња / многу
Трговија на големо Мода Гроздобер Бронза Позлатен Снегулка Легура Синџир Pendant Ѓердан DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 20pcs Z1240 US$ 19.99 /многу
20 парчиња / многу
Опишете
Материјал : Стакло +Вистинска кожа+Алуминиумски
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 1pcs
Страна : Шарм Pendant : 29*24mm Кожа Синџир 45+5 CM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Може да потрае околу 15 до 60 работни денови за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-7days www.dhl.com EMS За 7-15 дена www.ems.com Кина Пост Воздух За 15-50 дена www.17track.net/Index En.html e Packet За 7-20 дена www.usps.com Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, без следење infomation.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Повратните Услови :
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој Спор.

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
Нови
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
Андроид
Обликотшема:
Лице
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Порака Потсетник
Pendant Големина:
MM
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа

Тие исто така купуваат со овој производ.