.

.

XBERSTAR Магнетни Двојна Полначот моќ Станица за Полнење центар лулка Стојат носителот заградата За HTC VIVE Безжичен Контролер Полнење

XBERSTAR Магнетни Двојна Полначот моќ Станица за Полнење центар лулка Стојат носителот заградата За HTC VIVE

DEN 2836.00
DEN 3375.84
-16 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации.За оптимално полнење перформанси, 5 V/2 A адаптер е предложено да се работи со приклучете
(Оригиналната адаптер ќе наплаќаат по полека брзина)
Пакет Листата : (Контролер Не се вклучени)
1*VIVE Контролер Магнетни Безжични полнење Стојат
1*Пластика Панел
1*Отстранување Алатка
1*Микро USB Конектор
1*Упатство
1. Нормално, тоа ќе потрае 15-35 работни дена дојде до вас (Ние не се брод за време на викендите или различни национални празници). Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број за враќање.Ве молиме кора слим поклопецот пред да инсталирате panel
2.
Спецификација
Компатибилен : За HTC Vive Контролер(Контролер Не се вклучени)
Конекција : Магнетни
Материјал : ABS+Пластика
Кабел Должина : 150cm/ 59.05 инчен
Адаптер : 5 V/2 A (Не се вклучени)
Answer : ___________________________ Note :
1. Во светот Превозот (Освен некои земји).
XBERSTAR Магнетни Двојна Полначот моќ Станица за Полнење центар лулка Стојат носителот заградата За HTC VIVE Безжичен Контролер Полнење
HTC VIVE Контролер Магнетни Безжична Станица за Полнење VIVE Контролер Магнетни Chaiging Станица е специјално дизајниран за контролер
VIVE Контролер Магнетни Chaiging Станица е специјално дизајниран за контролор, складирање,пласирање и полнење.
HTC Vive Контрола Станица за Полнење
Полнење 2 HTC Vivr контролори истовремено и двапати побрзо, да ги задржи вашите контролори се подготвени да одат кога и да сте. Даноци и царински давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Кога VIVE играч ја заврши играта, тој само треба да се стави на VIVE контролор на Полнење Станица, така што тоа може да се задржи контролер во целост. Ако ви требаат повеќе или сакате прилагодено производ, може да се е-пошта до нас од страна на Trademanager.
Лесна инсталација
Едноставно се фокусираат на и да се спушти, ќе почне полнењето автоматски
Магнетни врска
Брзо и лесно да се процес на полнење за секој контролер. Овие трошоци се купувачот одговорност.Ве молиме да се разбере !!!( не вклучувајќи ја и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус)
3.
П : дали има некој попуст за крупни цел?
A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена. Во Контролор на полнење интерфејс зголемување на микро-USB магнети за да се реализира магнетни безжични полнење и да се ослободи од wired полнење начин.
П : Дали сте поддршка пад на превозот?
A : Да, ние ги поддржуваме пад на превозот. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.)
пратката е предаден by China пост,Сингапур пост,Холандија пост. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Некаде, ние изберете превозот начин како вашата земја, стока (со батерија или не или други), може да се најдат можете да изберете на кој начин е различен како ние ги испратите.

Основни својства

is_customized:
no
Со USB:
Yes
Број На Модел На:
Станица за полнење за HTC Vive Контролер
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
XBERSTAR
Објектот:
За HTC VIVE Контролер Магнетни Chaiging Станица
HTC Vive Контрола Станица за Полнење:
Полнење 2 HTC Vivr контролори истовремено&двапати побрзо
Лесна инсталација:
Едноставно се фокусираат на и да се спушти, ќе почне полнењето автоматски
Магнетни врска:
Брзо и лесно да се процес на полнење за секој контролер.
Употреба:
специјално дизајнирани за контролор, складирање,пласирање и полнење.
Тип:
VIVE Контролер Магнетни Безжични полнење Стојат
SKU:
EVVG013

Тие исто така купуваат со овој производ.